Papan harian · dikunci sebelum sepak mula
643 ramalan
| Perlawanan | Pasaran | Ramalan | Keyakinan | Status | Sebenar | Model |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karmine CorpvsMVK EsportsLOL · 02:00 | Menang/Kalah | Karmine Corp menangTuan rumah 82% · Pelawat 18% | 82% | Tepat | 3 - 0 | lol-elo-v1 |
| Karmine CorpvsMVK EsportsLOL · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 63% | Tepat | undefined - undefined | lol-elo-v1 | |
| Karmine CorpvsMVK EsportsLOL · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 65% | Tersasar | undefined - undefined | lol-elo-v1 | |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Handikap | Heerenveen undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Tersasar | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tepat | 1 - 0 | eredivisie-elo-v1 |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Heerenveen Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 63% | Tersasar | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Jumlah pasukan pelawat | Excelsior Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 62% | Tepat | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | 1X2 | Heerenveen menangTuan rumah 54% · Seri 23% · Pelawat 23% | 54% | Tepat | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tepat | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 | |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 10% | Tersasar | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 | |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 33% | Tepat | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 | |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 | |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tersasar | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 | |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tepat | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 | |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 77% | Tepat | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 | |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 | |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 4 - 0 | eredivisie-elo-v1 | |
| HeerenveenvsExcelsiorEREDIVISIE · 02:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tersasar | 1 - 0 | eredivisie-elo-v1 | |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Handikap | Eintracht Frankfurt undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tepat | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 0 - 0 | bundesliga-elo-v1 |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Jumlah pasukan tuan rumah | Eintracht Frankfurt Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tepat | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Jumlah pasukan pelawat | FC Cologne Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tepat | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 64% | Tersasar | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 | |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tepat | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 | |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 78% | Tepat | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 | |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 60% | Tepat | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 | |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | 1X2 | Eintracht Frankfurt menangTuan rumah 55% · Seri 23% · Pelawat 22% | 55% | Tepat | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 0 - 0 | bundesliga-elo-v1 | |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 10% | Tersasar | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 | |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tersasar | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 | |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 34% | Tersasar | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 | |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 | |
| Eintracht FrankfurtvsFC CologneBUNDESLIGA · 02:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 42% | Tersasar | 1 - 0 | bundesliga-elo-v1 | |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Handikap | Sassuolo NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 4 - 2 | seriea-elo-v1 |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 69% | Tersasar | 4 - 2 | seriea-elo-v1 |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tersasar | 3 - 2 | seriea-elo-v1 |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Jumlah pasukan tuan rumah | Frosinone Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 65% | Tersasar | 4 - 2 | seriea-elo-v1 |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Jumlah pasukan pelawat | Sassuolo Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tersasar | 4 - 2 | seriea-elo-v1 |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 47% | Tersasar | 4 - 2 | seriea-elo-v1 | |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 4 - 2 | seriea-elo-v1 | |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 45% | Tepat | 4 - 2 | seriea-elo-v1 | |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 27% | Tepat | 4 - 2 | seriea-elo-v1 | |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Tepat | 4 - 2 | seriea-elo-v1 | |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tepat | 4 - 2 | seriea-elo-v1 | |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | 1X2 | Frosinone menangTuan rumah 45% · Seri 25% · Pelawat 31% | 45% | Tepat | 4 - 2 | seriea-elo-v1 |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 4 - 2 | seriea-elo-v1 | |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tersasar | 3 - 2 | seriea-elo-v1 | |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 12% | Tersasar | 4 - 2 | seriea-elo-v1 | |
| FrosinonevsSassuoloSERIE-A · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 4 - 2 | seriea-elo-v1 | |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Handikap | Le Mans undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tepat | 0 - 0 | ligue1-elo-v1 |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Jumlah pasukan tuan rumah | Le Mans Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tepat | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Jumlah pasukan pelawat | Toulouse Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tersasar | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Tepat | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 | |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 | |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tersasar | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 | |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | 1X2 | Toulouse menangTuan rumah 35% · Seri 25% · Pelawat 40% | 40% | Tepat | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tepat | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 | |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 40% | Tepat | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 | |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Tepat | 0 - 0 | ligue1-elo-v1 | |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Tepat | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 | |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 12% | Tersasar | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 | |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tepat | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 | |
| Le MansvsToulouseLIGUE-1 · 02:45 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 24% | Tersasar | 0 - 3 | ligue1-elo-v1 | |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Handikap | Levante NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 1 - 1 | laliga-elo-v1 |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 1 - 1 | laliga-elo-v1 |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tepat | 0 - 0 | laliga-elo-v1 |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Deportivo La Coruña Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 1 - 1 | laliga-elo-v1 |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Jumlah pasukan pelawat | Levante Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tepat | 1 - 1 | laliga-elo-v1 |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | 1X2 | Deportivo La Coruña menangTuan rumah 47% · Seri 25% · Pelawat 28% | 47% | Tersasar | 1 - 1 | laliga-elo-v1 |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 29% | Tersasar | 1 - 1 | laliga-elo-v1 | |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 45% | Tepat | 1 - 1 | laliga-elo-v1 | |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Tepat | 1 - 1 | laliga-elo-v1 | |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tepat | 0 - 0 | laliga-elo-v1 | |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 39% | Tepat | 1 - 1 | laliga-elo-v1 | |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 76% | Tersasar | 1 - 1 | laliga-elo-v1 | |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Tepat | 1 - 1 | laliga-elo-v1 | |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 47% | Pulang modal | 1 - 1 | laliga-elo-v1 | |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 1 - 1 | laliga-elo-v1 | |
| Deportivo La CoruñavsLevanteLA-LIGA · 03:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 1 - 1 | laliga-elo-v1 | |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Menang/Kalah | 76ers menangTuan rumah 57% · Pelawat 43% | 57% | Tersasar | 120 - 125 | elo-v1 |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Handikap | Celtics NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 120 - 125 | score-model-v1 |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 120 - 125 | score-model-v1 |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Pemenang separuh masa pertama | 76ers menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 50% | Tepat | 60 - 58 | score-model-v1 |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 60 - 58 | score-model-v1 |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | 76ers Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 120 - 125 | score-model-v1 |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Jumlah pasukan pelawat | Celtics Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tepat | 120 - 125 | score-model-v1 |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 120 - 125 | score-model-v1 | |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tersasar | 120 - 125 | score-model-v1 | |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tepat | 60 - 58 | score-model-v1 | |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tepat | 28 - 34 | score-model-v1 | |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 28 - 34 | score-model-v1 | |
| 76ersvsCelticsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 48% | Tersasar | 28 - 34 | score-model-v1 | |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Menang/Kalah | Pistons menangTuan rumah 56% · Pelawat 44% | 56% | Tepat | 129 - 125 | elo-v1 |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Handikap | Raptors NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 129 - 125 | score-model-v1 |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tepat | 129 - 125 | score-model-v1 |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Pemenang separuh masa pertama | Pistons menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 50% | Tepat | 59 - 52 | score-model-v1 |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tepat | 59 - 52 | score-model-v1 |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Pistons Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tersasar | 129 - 125 | score-model-v1 |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Jumlah pasukan pelawat | Raptors Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 63% | Tepat | 129 - 125 | score-model-v1 |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 48% | Pulang modal | 33 - 33 | score-model-v1 | |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tepat | 129 - 125 | score-model-v1 | |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tepat | 129 - 125 | score-model-v1 | |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 60% | Tersasar | 59 - 52 | score-model-v1 | |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tepat | 33 - 33 | score-model-v1 | |
| PistonsvsRaptorsNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 33 - 33 | score-model-v1 | |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Menang/Kalah | Pacers menangTuan rumah 59% · Pelawat 41% | 59% | Tersasar | 127 - 128 | elo-v1 |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Handikap | Bucks NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 127 - 128 | score-model-v1 |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tersasar | 127 - 128 | score-model-v1 |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Pemenang separuh masa pertama | Pacers menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 51% | Tepat | 71 - 56 | score-model-v1 |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 71 - 56 | score-model-v1 |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Pacers Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 60% | Tersasar | 127 - 128 | score-model-v1 |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Jumlah pasukan pelawat | Bucks Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tepat | 127 - 128 | score-model-v1 |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 127 - 128 | score-model-v1 | |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tersasar | 127 - 128 | score-model-v1 | |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tepat | 29 - 21 | score-model-v1 | |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tersasar | 71 - 56 | score-model-v1 | |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tersasar | 29 - 21 | score-model-v1 | |
| PacersvsBucksNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 29 - 21 | score-model-v1 | |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Menang/Kalah | Magic menangTuan rumah 59% · Pelawat 41% | 59% | Tepat | 136 - 115 | elo-v1 |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Handikap | Magic undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 136 - 115 | score-model-v1 |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tersasar | 136 - 115 | score-model-v1 |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Pemenang separuh masa pertama | Magic menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 51% | Tepat | 70 - 65 | score-model-v1 |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 70 - 65 | score-model-v1 |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Magic Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tersasar | 136 - 115 | score-model-v1 |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Jumlah pasukan pelawat | Heat Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tepat | 136 - 115 | score-model-v1 |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 136 - 115 | score-model-v1 | |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 70 - 65 | score-model-v1 | |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 34 - 36 | score-model-v1 | |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 34 - 36 | score-model-v1 | |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tersasar | 136 - 115 | score-model-v1 | |
| MagicvsHeatNBA · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tersasar | 34 - 36 | score-model-v1 | |
| FURIAvsCloud9 KiaLOL · 07:00 | Menang/Kalah | FURIA menangTuan rumah 55% · Pelawat 45% | 55% | Tepat | 3 - 1 | lol-elo-v1 |
| FURIAvsCloud9 KiaLOL · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 65% | Tersasar | undefined - undefined | lol-elo-v1 | |
| FURIAvsCloud9 KiaLOL · 07:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 63% | Tepat | undefined - undefined | lol-elo-v1 | |
| GuardiansvsRaysMLB · 08:00 | Menang/Kalah | Guardians menangTuan rumah 50% · Pelawat 50% | 50% | Batal | Batal — perlawanan ditamatkan | elo-v1 |
| GuardiansvsRaysMLB · 08:00 | Handikap | Rays NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Batal | Batal — perlawanan ditamatkan | score-model-v1 |
| GuardiansvsRaysMLB · 08:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Batal | Batal — perlawanan ditamatkan | score-model-v1 |
| GuardiansvsRaysMLB · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Batal | Batal — perlawanan ditamatkan | score-model-v1 | |
| GuardiansvsRaysMLB · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Batal | Batal — perlawanan ditamatkan | score-model-v1 | |
| GuardiansvsRaysMLB · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 29% | Batal | Batal — perlawanan ditamatkan | score-model-v1 | |
| GuardiansvsRaysMLB · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 44% | Batal | Batal — perlawanan ditamatkan | score-model-v1 | |
| GuardiansvsRaysMLB · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Batal | Batal — perlawanan ditamatkan | score-model-v1 | |
| GuardiansvsRaysMLB · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Batal | Batal — perlawanan ditamatkan | score-model-v1 | |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Menang/Kalah | Spurs menangTuan rumah 57% · Pelawat 43% | 57% | Tepat | 126 - 97 | elo-v1 |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Handikap | Kings NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 126 - 97 | score-model-v1 |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 126 - 97 | score-model-v1 |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Pemenang separuh masa pertama | Spurs menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 50% | Tepat | 71 - 37 | score-model-v1 |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 71 - 37 | score-model-v1 |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Spurs Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Tersasar | 126 - 97 | score-model-v1 |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Jumlah pasukan pelawat | Kings Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tersasar | 126 - 97 | score-model-v1 |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 126 - 97 | score-model-v1 | |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tersasar | 126 - 97 | score-model-v1 | |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 48% | Tepat | 42 - 18 | score-model-v1 | |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Tersasar | 71 - 37 | score-model-v1 | |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 60% | Tersasar | 42 - 18 | score-model-v1 | |
| SpursvsKingsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tersasar | 42 - 18 | score-model-v1 | |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Menang/Kalah | Mavericks menangTuan rumah 59% · Pelawat 41% | 59% | Tersasar | 111 - 135 | elo-v1 |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Handikap | Mavericks undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 111 - 135 | score-model-v1 |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tersasar | 111 - 135 | score-model-v1 |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Pemenang separuh masa pertama | Mavericks menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 51% | Tersasar | 54 - 73 | score-model-v1 |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 54 - 73 | score-model-v1 |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Mavericks Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 111 - 135 | score-model-v1 |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Jumlah pasukan pelawat | Hawks Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tersasar | 111 - 135 | score-model-v1 |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tepat | 111 - 135 | score-model-v1 | |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tersasar | 111 - 135 | score-model-v1 | |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tersasar | 34 - 39 | score-model-v1 | |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tersasar | 54 - 73 | score-model-v1 | |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 34 - 39 | score-model-v1 | |
| MavericksvsHawksNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tersasar | 34 - 39 | score-model-v1 | |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Menang/Kalah | Pelicans menangTuan rumah 59% · Pelawat 41% | 59% | Tepat | 107 - 106 | elo-v1 |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Handikap | Pelicans undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 107 - 106 | score-model-v1 |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tepat | 107 - 106 | score-model-v1 |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Pemenang separuh masa pertama | Pelicans menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 51% | Tepat | 56 - 51 | score-model-v1 |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 56 - 51 | score-model-v1 |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Pelicans Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 107 - 106 | score-model-v1 |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Jumlah pasukan pelawat | Wizards Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tepat | 107 - 106 | score-model-v1 |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 107 - 106 | score-model-v1 | |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tepat | 107 - 106 | score-model-v1 | |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tepat | 23 - 17 | score-model-v1 | |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tepat | 56 - 51 | score-model-v1 | |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 23 - 17 | score-model-v1 | |
| PelicansvsWizardsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 23 - 17 | score-model-v1 | |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Menang/Kalah | Bulls menangTuan rumah 60% · Pelawat 40% | 60% | Tepat | 133 - 116 | elo-v1 |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Handikap | Bulls undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 133 - 116 | score-model-v1 |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tersasar | 133 - 116 | score-model-v1 |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Pemenang separuh masa pertama | Bulls menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 51% | Tepat | 67 - 60 | score-model-v1 |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tersasar | 67 - 60 | score-model-v1 |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Bulls Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tersasar | 133 - 116 | score-model-v1 |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Jumlah pasukan pelawat | Timberwolves Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 60% | Tepat | 133 - 116 | score-model-v1 |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 67 - 60 | score-model-v1 | |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 133 - 116 | score-model-v1 | |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tersasar | 133 - 116 | score-model-v1 | |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tepat | 33 - 28 | score-model-v1 | |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 33 - 28 | score-model-v1 | |
| BullsvsTimberwolvesNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 33 - 28 | score-model-v1 | |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Menang/Kalah | Grizzlies menangTuan rumah 59% · Pelawat 41% | 59% | Tepat | 117 - 98 | elo-v1 |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Handikap | Grizzlies undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 117 - 98 | score-model-v1 |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 117 - 98 | score-model-v1 |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Pemenang separuh masa pertama | Grizzlies menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 51% | Tepat | 50 - 38 | score-model-v1 |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 50 - 38 | score-model-v1 |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Grizzlies Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 117 - 98 | score-model-v1 |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Jumlah pasukan pelawat | Hornets Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 117 - 98 | score-model-v1 |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 117 - 98 | score-model-v1 | |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tersasar | 117 - 98 | score-model-v1 | |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tepat | 23 - 20 | score-model-v1 | |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 50 - 38 | score-model-v1 | |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 23 - 20 | score-model-v1 | |
| GrizzliesvsHornetsNBA · 08:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 23 - 20 | score-model-v1 | |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Menang/Kalah | Avalanche menangTuan rumah 62% · Pelawat 38% | 62% | Tepat | 5 - 2 | elo-v1 |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Handikap | Penguins NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 5 - 2 | score-model-v1 |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 5 - 2 | score-model-v1 |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Avalanche Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tersasar | 5 - 2 | score-model-v1 |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Jumlah pasukan pelawat | Penguins Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tepat | 5 - 2 | score-model-v1 |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 62% | Tepat | 5 - 2 | score-model-v1 | |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 47% | Tepat | 5 - 2 | score-model-v1 | |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 26% | Tersasar | 5 - 2 | score-model-v1 | |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 1 - 2 | score-model-v1 | |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 1 - 2 | score-model-v1 | |
| AvalanchevsPenguinsNHL · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 1 - 2 | score-model-v1 | |
| DodgersvsBrewersMLB · 09:00 | Menang/Kalah | Dodgers menangTuan rumah 51% · Pelawat 49% | 51% | Belum diselesaikan | — | elo-v1 |
| DodgersvsBrewersMLB · 09:00 | Handikap | Brewers NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | score-model-v1 |
| DodgersvsBrewersMLB · 09:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Belum diselesaikan | — | score-model-v1 |
| DodgersvsBrewersMLB · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 42% | Belum diselesaikan | — | score-model-v1 | |
| DodgersvsBrewersMLB · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Belum diselesaikan | — | score-model-v1 | |
| DodgersvsBrewersMLB · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Belum diselesaikan | — | score-model-v1 | |
| DodgersvsBrewersMLB · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | score-model-v1 | |
| DodgersvsBrewersMLB · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 29% | Belum diselesaikan | — | score-model-v1 | |
| DodgersvsBrewersMLB · 09:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | score-model-v1 | |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Menang/Kalah | Suns menangTuan rumah 59% · Pelawat 41% | 59% | Tersasar | 116 - 119 | elo-v1 |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Handikap | Jazz NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 116 - 119 | score-model-v1 |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tepat | 116 - 119 | score-model-v1 |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Pemenang separuh masa pertama | Suns menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 51% | Tepat | 65 - 59 | score-model-v1 |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 65 - 59 | score-model-v1 |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Suns Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 116 - 119 | score-model-v1 |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Jumlah pasukan pelawat | Jazz Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 116 - 119 | score-model-v1 |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 116 - 119 | score-model-v1 | |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tersasar | 116 - 119 | score-model-v1 | |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 30 - 31 | score-model-v1 | |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tersasar | 65 - 59 | score-model-v1 | |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tepat | 30 - 31 | score-model-v1 | |
| SunsvsJazzNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tersasar | 30 - 31 | score-model-v1 | |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Menang/Kalah | Ducks menangTuan rumah 51% · Pelawat 49% | 51% | Tersasar | 2 - 4 | elo-v1 |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Handikap | Ducks undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 2 - 4 | score-model-v1 |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 2 - 4 | score-model-v1 |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Ducks Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tersasar | 2 - 4 | score-model-v1 |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Jumlah pasukan pelawat | Bruins Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 64% | Tepat | 2 - 4 | score-model-v1 |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 34% | Tersasar | 2 - 0 | score-model-v1 | |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 64% | Tersasar | 2 - 4 | score-model-v1 | |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 28% | Tersasar | 2 - 4 | score-model-v1 | |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 44% | Tepat | 2 - 4 | score-model-v1 | |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tepat | 2 - 0 | score-model-v1 | |
| DucksvsBruinsNHL · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 2 - 0 | score-model-v1 | |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Menang/Kalah | Warriors menangTuan rumah 59% · Pelawat 41% | 59% | Tepat | 128 - 118 | elo-v1 |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Handikap | Warriors undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 128 - 118 | score-model-v1 |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 128 - 118 | score-model-v1 |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Pemenang separuh masa pertama | Warriors menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 51% | Tepat | 67 - 58 | score-model-v1 |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tepat | 67 - 58 | score-model-v1 |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Warriors Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tepat | 128 - 118 | score-model-v1 |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Jumlah pasukan pelawat | Trail Blazers Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tersasar | 128 - 118 | score-model-v1 |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tepat | 128 - 118 | score-model-v1 | |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 35 - 26 | score-model-v1 | |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 35 - 26 | score-model-v1 | |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tepat | 67 - 58 | score-model-v1 | |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tepat | 35 - 26 | score-model-v1 | |
| WarriorsvsTrail BlazersNBA · 10:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tersasar | 128 - 118 | score-model-v1 | |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Menang/Kalah | Lakers menangTuan rumah 57% · Pelawat 43% | 57% | Tersasar | 106 - 121 | elo-v1 |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Handikap | Nuggets NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 106 - 121 | score-model-v1 |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tepat | 106 - 121 | score-model-v1 |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Pemenang separuh masa pertama | Lakers menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 50% | Tersasar | 55 - 62 | score-model-v1 |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 55 - 62 | score-model-v1 |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Jumlah pasukan tuan rumah | Lakers Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Tepat | 106 - 121 | score-model-v1 |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Jumlah pasukan pelawat | Nuggets Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 106 - 121 | score-model-v1 |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tepat | 55 - 62 | score-model-v1 | |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 48% | Tersasar | 22 - 36 | score-model-v1 | |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 13% | Tersasar | 106 - 121 | score-model-v1 | |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Tersasar | 106 - 121 | score-model-v1 | |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tepat | 22 - 36 | score-model-v1 | |
| LakersvsNuggetsNBA · 10:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 22 - 36 | score-model-v1 | |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Handikap | Gamba Osaka NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tersasar | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Shimizu S-Pulse Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Jumlah pasukan pelawat | Gamba Osaka Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tersasar | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tepat | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 | |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Tersasar | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 | |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 | |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 40% | Pulang modal | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 | |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 60% | Tersasar | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 | |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 24% | Tersasar | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 | |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | 1X2 | Shimizu S-Pulse menangTuan rumah 40% · Seri 25% · Pelawat 35% | 40% | Tersasar | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tepat | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 | |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 | |
| Shimizu S-PulsevsGamba OsakaJ1-LEAGUE · 12:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Tersasar | 2 - 2 | j1-league-elo-v1 | |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Handikap | Kyoto Sanga NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Tepat | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tepat | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Sanfrecce Hiroshima Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 62% | Tersasar | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah pasukan pelawat | Kyoto Sanga Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 62% | Tepat | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tepat | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tepat | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Tepat | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 34% | Tersasar | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | 1X2 | Sanfrecce Hiroshima menangTuan rumah 55% · Seri 23% · Pelawat 22% | 55% | Tepat | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 78% | Tepat | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tersasar | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tepat | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Sanfrecce HiroshimavsKyoto SangaJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 10% | Tersasar | 3 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Handikap | JEF United Ichihara-Chiba undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tepat | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tepat | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | JEF United Ichihara-Chiba Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tepat | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah pasukan pelawat | Yokohama F. Marinos Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 60% | Tepat | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tepat | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 23% | Tersasar | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | 1X2 | Yokohama F. Marinos menangTuan rumah 35% · Seri 25% · Pelawat 40% | 40% | Tersasar | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Tersasar | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 39% | Pulang modal | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tersasar | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Tersasar | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| JEF United Ichihara-ChibavsYokohama F. MarinosJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 47% | Tersasar | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Handikap | Tokyo Verdy 1969 undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tepat | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Tokyo Verdy 1969 Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Jumlah pasukan pelawat | FC Tokyo Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 62% | Tersasar | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 | |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 10% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 25% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | 1X2 | Tokyo Verdy 1969 menangTuan rumah 42% · Seri 25% · Pelawat 33% | 42% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Tepat | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 42% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Tokyo Verdy 1969vsFC TokyoJ1-LEAGUE · 13:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tersasar | 0 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Handikap | V-Varen Nagasaki NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tersasar | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Kashima Antlers Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 60% | Tepat | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Jumlah pasukan pelawat | V-Varen Nagasaki Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tersasar | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tersasar | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 64% | Tepat | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Tepat | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 65% | Tepat | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tepat | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | 1X2 | Kashima Antlers menangTuan rumah 65% · Seri 21% · Pelawat 15% | 65% | Tepat | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 85% | Tepat | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tersasar | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tepat | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Kashima AntlersvsV-Varen NagasakiJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 10% | Tersasar | 2 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Handikap | Cerezo Osaka undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tersasar | 1 - 2 | j1-league-elo-v1 |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Cerezo Osaka Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Jumlah pasukan pelawat | Kawasaki Frontale Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 67% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | 1X2 | Cerezo Osaka menangTuan rumah 39% · Seri 25% · Pelawat 36% | 39% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Tersasar | 1 - 2 | j1-league-elo-v1 | |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 23% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Tepat | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 39% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tepat | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| Cerezo OsakavsKawasaki FrontaleJ1-LEAGUE · 14:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Tersasar | 2 - 4 | j1-league-elo-v1 | |
| PhoenixvsTaipansNBL · 14:30 | Menang/Kalah | Phoenix menangTuan rumah 85% · Pelawat 15% | 85% | Tepat | 115 - 83 | elo-v1 |
| PhoenixvsTaipansNBL · 14:30 | Pemenang separuh masa pertama | Phoenix menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 60% | Tepat | 62 - 54 | score-model-v1 |
| PhoenixvsTaipansNBL · 14:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tersasar | 27 - 35 | score-model-v1 | |
| PhoenixvsTaipansNBL · 14:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 20% | Tepat | 115 - 83 | score-model-v1 | |
| PhoenixvsTaipansNBL · 14:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tepat | 115 - 83 | score-model-v1 | |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Handikap | Mito Hollyhock undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Tersasar | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tersasar | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Tepat | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Mito Hollyhock Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Tepat | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Jumlah pasukan pelawat | Urawa Red Diamonds Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Tepat | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | 1X2 | Urawa Red Diamonds menangTuan rumah 28% · Seri 24% · Pelawat 47% | 47% | Tepat | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 10% | Tersasar | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 | |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 | |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 28% | Tersasar | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 | |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Tepat | 0 - 0 | j1-league-elo-v1 | |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 76% | Tepat | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 | |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Tepat | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 | |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Tersasar | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 | |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tersasar | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 | |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Tepat | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 | |
| Mito HollyhockvsUrawa Red DiamondsJ1-LEAGUE · 15:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Tepat | 0 - 1 | j1-league-elo-v1 | |
| KingsvsWildcatsNBL · 16:30 | Menang/Kalah | Kings menangTuan rumah 69% · Pelawat 31% | 69% | Tepat | 102 - 81 | elo-v1 |
| KingsvsWildcatsNBL · 16:30 | Pemenang separuh masa pertama | Kings menangTuan rumah NaN% · Pelawat NaN% | 54% | Tepat | 52 - 43 | score-model-v1 |
| KingsvsWildcatsNBL · 16:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Tepat | 31 - 21 | score-model-v1 | |
| KingsvsWildcatsNBL · 16:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 17% | Tersasar | 102 - 81 | score-model-v1 | |
| KingsvsWildcatsNBL · 16:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Tersasar | 102 - 81 | score-model-v1 | |
| Xi'an Team WEvsBNK FEARXLOL · 17:00 | Menang/Kalah | BNK FEARX menangTuan rumah 46% · Pelawat 54% | 54% | Tepat | 1 - 3 | lol-elo-v1 |
| Xi'an Team WEvsBNK FEARXLOL · 17:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 63% | Tepat | undefined - undefined | lol-elo-v1 | |
| Xi'an Team WEvsBNK FEARXLOL · 17:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 72% | Tepat | undefined - undefined | lol-elo-v1 | |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Handikap | Nagoya Grampus NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Kashiwa Reysol Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Jumlah pasukan pelawat | Nagoya Grampus Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | 1X2 | Kashiwa Reysol menangTuan rumah 46% · Seri 25% · Pelawat 29% | 46% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 | |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 | |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 | |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 | |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 | |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 | |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 | |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 28% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 | |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 10% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 | |
| Kashiwa ReysolvsNagoya GrampusJ1-LEAGUE · 18:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | j1-league-elo-v1 | |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Handikap | Everton undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Jumlah pasukan tuan rumah | Everton Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Jumlah pasukan pelawat | Chelsea Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 42% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 24% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 12% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | 1X2 | Chelsea menangTuan rumah 34% · Seri 25% · Pelawat 41% | 41% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| EvertonvsChelseaPREMIER-LEAGUE · 19:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Handikap | Atlético Madrid NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Espanyol Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 64% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Jumlah pasukan pelawat | Atlético Madrid Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 67% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | 1X2 | Atlético Madrid menangTuan rumah 14% · Seri 20% · Pelawat 65% | 65% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 48% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 86% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 65% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 45% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 43% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| EspanyolvsAtlético MadridLA-LIGA · 20:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Handikap | Napoli NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Venezia Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 68% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Jumlah pasukan pelawat | Napoli Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | 1X2 | Napoli menangTuan rumah 10% · Seri 18% · Pelawat 73% | 73% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 | |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 90% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 | |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 73% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 | |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 | |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 | |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 | |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 49% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 | |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 14% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 | |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 73% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 | |
| VeneziavsNapoliSERIE-A · 21:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Belum diselesaikan | — | seriea-elo-v1 | |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Handikap | VfB Stuttgart NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | 1X2 | VfB Stuttgart menangTuan rumah 26% · Seri 24% · Pelawat 50% | 50% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 38% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 76% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 66% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 42% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 30% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Hamburg SVvsVfB StuttgartBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Handikap | FC Augsburg NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah pasukan tuan rumah | SV Elversberg Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 65% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah pasukan pelawat | FC Augsburg Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | 1X2 | FC Augsburg menangTuan rumah 31% · Seri 25% · Pelawat 44% | 44% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 38% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 44% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 67% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 42% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 27% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| SV ElversbergvsFC AugsburgBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 62% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Handikap | Borussia Dortmund NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah pasukan tuan rumah | 1. FC Union Berlin Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah pasukan pelawat | Borussia Dortmund Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 44% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 81% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 63% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 42% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 37% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | 1X2 | Borussia Dortmund menangTuan rumah 19% · Seri 22% · Pelawat 59% | 59% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 10% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| 1. FC Union BerlinvsBorussia DortmundBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 62% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Handikap | Werder Bremen undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah pasukan tuan rumah | Werder Bremen Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah pasukan pelawat | SC Paderborn 07 Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | 1X2 | Werder Bremen menangTuan rumah 64% · Seri 21% · Pelawat 15% | 64% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 66% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 47% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 85% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 64% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 60% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 42% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 10% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Werder BremenvsSC Paderborn 07BUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Handikap | Schalke 04 undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah pasukan tuan rumah | Schalke 04 Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Jumlah pasukan pelawat | Mainz Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 39% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | 1X2 | Schalke 04 menangTuan rumah 38% · Seri 25% · Pelawat 37% | 38% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 60% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 38% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 67% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 42% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 22% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| Schalke 04vsMainzBUNDESLIGA · 21:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 48% | Belum diselesaikan | — | bundesliga-elo-v1 | |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Handikap | Hull City NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Fulham Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah pasukan pelawat | Hull City Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 75% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 27% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 12% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | 1X2 | Fulham menangTuan rumah 46% · Seri 25% · Pelawat 29% | 46% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| FulhamvsHull CityPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Handikap | Liverpool NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Brentford Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah pasukan pelawat | Liverpool Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 76% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 30% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | 1X2 | Liverpool menangTuan rumah 26% · Seri 24% · Pelawat 50% | 50% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| BrentfordvsLiverpoolPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 64% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Handikap | Manchester City undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah pasukan tuan rumah | Manchester City Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 52% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Jumlah pasukan pelawat | Ipswich Town Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 72% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 96% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 83% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 70% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 18% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 82% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | 1X2 | Manchester City menangTuan rumah 83% · Seri 12% · Pelawat 4% | 83% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 |
| Manchester CityvsIpswich TownPREMIER-LEAGUE · 22:00 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Belum diselesaikan | — | epl-elo-v1 | |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Handikap | Elche NaNLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 56% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Jumlah pasukan tuan rumah | Villarreal Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Jumlah pasukan pelawat | Elche Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 44% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 81% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 55% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 45% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 38% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | 1X2 | Villarreal menangTuan rumah 59% · Seri 22% · Pelawat 19% | 59% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 62% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| VillarrealvsElcheLA-LIGA · 22:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | laliga-elo-v1 | |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Handikap | ADO Den Haag undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Jumlah pasukan tuan rumah | ADO Den Haag Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 68% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Jumlah pasukan pelawat | PSV Eindhoven Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | 1X2 | PSV Eindhoven menangTuan rumah 12% · Seri 19% · Pelawat 69% | 69% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 50% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 | |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 47% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 | |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 87% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 | |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 67% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 | |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 | |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 | |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 | |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 44% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 | |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 10% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 | |
| ADO Den HaagvsPSV EindhovenEREDIVISIE · 22:30 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 65% | Belum diselesaikan | — | eredivisie-elo-v1 | |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Handikap | Strasbourg undefinedLepasi handikap NaN% | 0% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Jumlah mata | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 59% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Jumlah separuh masa pertama | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 58% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Jumlah pasukan tuan rumah | Strasbourg Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 62% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Jumlah pasukan pelawat | Paris Saint-Germain Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 54% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 | |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | 1X2 | Paris Saint-Germain menangTuan rumah 20% · Seri 23% · Pelawat 57% | 57% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 41% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 | |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 80% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 | |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 57% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 | |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 51% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 | |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 53% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 | |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 46% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 | |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 35% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 | |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 11% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 | |
| StrasbourgvsParis Saint-GermainLIGUE-1 · 23:15 | Purata dijangka ~NaN mataJulat lazim NaN–NaN | 61% | Belum diselesaikan | — | ligue1-elo-v1 |