Dijadualkan
La LigaSepak mula: 17 Okt 2026, 10:15 PTG GMT+8
Villarreal

Villarreal

VS

Elche

Elche
Ramalan
Keputusan perlawanan
Villarreal menang
59%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Villarreal menang59%
  • Villarreal
    59%
  • Seri
    22%
  • Elche
    19%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Villarreal -1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Elche +1.557%
  • Villarreal
    43%
  • Elche
    57%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.559%
  • Lebih
    41%
  • Kurang
    59%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Villarreal atau seri81%
  • Villarreal atau seri
    81%
  • Villarreal atau Elche
    78%
  • Seri atau Elche
    41%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Villarreal menang59%
  • Villarreal
    59%
  • Elche
    19%
  • Pulang modal
    22%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol45%
  • 0-1 gol
    20%
  • 2-3 gol
    45%
  • 4-5 gol
    27%
  • 6+ gol
    8%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya55%
  • Ya
    55%
  • Tidak
    45%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-111%
  • 1-1
    11%
  • 2-1
    10%
  • 2-0
    10%
  • 1-0
    9%
  • 3-1
    7%
  • 3-0
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Villarreal62%
  • Villarreal
    62%
  • Elche
    32%
  • Tiada gol
    6%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Villarreal menang44%
  • Villarreal
    44%
  • Seri
    38%
  • Elche
    18%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Villarreal -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Elche +0.553%
  • Villarreal
    47%
  • Elche
    53%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang38%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    38%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    18%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    10%
  • SM seri / MP pelawat menang
    7%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
La Liga
Sepak mula
17 Okt 2026, 10:15 PTG GMT+8
Tempat
Estadio de la Cerámica
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

VillarrealVillarrealHOME
Prestasi terkini
L
W
W
L
L
L
D
D
Penilaian Elo1638 -33
ElcheElcheAWAY
Prestasi terkini
D
W
L
D
L
L
L
D
Penilaian Elo1510 +8

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Villarreal1638
Kelebihan tuan rumah+70
Elche1510
Jurang berkesan+198

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1BarcelonaBarcelona8800+2724
2Atlético MadridAtlético Madrid8611+1019
3Real BetisReal Betis8611+519
4Real MadridReal Madrid8602+1118
5SevillaSevilla8422+114
6Real SociedadReal Sociedad8413-313
7AlavésAlavés8323+411
8Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña9252+111
9Celta VigoCelta Vigo8152+28
10Athletic ClubAthletic Club6222+18
11VillarrealVillarreal822408
12EspanyolEspanyol822408
13Rayo VallecanoRayo Vallecano7223-58
14GetafeGetafe8224-68
15Racing SantanderRacing Santander8224-108
16OsasunaOsasuna8224-108
17LevanteLevante8143-47
18ElcheElche8134-66
19ValenciaValencia8125-95
20MálagaMálaga8044-94