Tamat
Liga Perdana InggerisSepak mula: 17 Okt 2026, 10:00 PTG GMT+8
Fulham

Fulham

1—0

Hull City

Hull City
Ramalan
Keputusan perlawanan
Fulham menang
46%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
Fulham menang46%
  • Fulham
    46%
  • Seri
    25%
  • Hull City
    29%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Fulham -0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Hull City +0.552%
  • Fulham
    48%
  • Hull City
    52%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.551%
  • Lebih
    49%
  • Kurang
    51%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tersasar
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Fulham atau Hull City75%
  • Fulham atau seri
    71%
  • Fulham atau Hull City
    75%
  • Seri atau Hull City
    54%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Fulham menang46%
  • Fulham
    46%
  • Hull City
    29%
  • Pulang modal
    25%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tersasar
2-3 gol46%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    46%
  • 4-5 gol
    25%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tersasar
Ya58%
  • Ya
    58%
  • Tidak
    42%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
1-112%
  • 1-1
    12%
  • 2-1
    9%
  • 1-0
    9%
  • 2-0
    8%
  • 1-2
    7%
  • 0-1
    7%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tepat
Fulham53%
  • Fulham
    53%
  • Hull City
    41%
  • Tiada gol
    6%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tersasar
Seri41%
  • Fulham
    34%
  • Seri
    41%
  • Hull City
    24%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Fulham -0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Hull City +0.558%
  • Fulham
    42%
  • Hull City
    58%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tepat
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang27%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    27%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    16%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    16%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP pelawat menang
    11%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%

Sebenar 1 - 0

epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Perdana Inggeris
Sepak mula
17 Okt 2026, 10:00 PTG GMT+8
Tempat
Craven Cottage
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

FulhamFulhamHOME
Prestasi terkini
L
D
D
L
L
L
Penilaian Elo1516 -29
Hull CityHull CityAWAY
Prestasi terkini
D
L
D
D
W
W
Penilaian Elo1478 +22

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Fulham1501
Kelebihan tuan rumah+70
Hull City1493
Jurang berkesan+77

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Manchester CityManchester City6600+1118
2ArsenalArsenal6501+515
3Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion6411+1313
4BrentfordBrentford6240+610
5EvertonEverton6240+310
6ChelseaChelsea6312+210
7Leeds UnitedLeeds United6231+39
8Hull CityHull City6231+29
9LiverpoolLiverpool623109
10Ipswich TownIpswich Town6303-39
11Newcastle UnitedNewcastle United6222-38
12Crystal PalaceCrystal Palace6213-37
13Manchester UnitedManchester United613206
14Coventry CityCoventry City6204-66
15Nottingham ForestNottingham Forest6123-35
16Aston VillaAston Villa6123-55
17SunderlandSunderland6114-64
18AFC BournemouthAFC Bournemouth6033-63
19Tottenham HotspurTottenham Hotspur6033-63
20FulhamFulham6024-42