Dijadualkan
La LigaSepak mula: 17 Okt 2026, 08:00 PTG GMT+8
Espanyol

Espanyol

VS

Atlético Madrid

Atlético Madrid
Ramalan
Keputusan perlawanan
Atlético Madrid menang
65%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Atlético Madrid menang65%
  • Espanyol
    14%
  • Seri
    20%
  • Atlético Madrid
    65%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Espanyol +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Atlético Madrid -0.558%
  • Espanyol
    42%
  • Atlético Madrid
    58%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.554%
  • Lebih
    54%
  • Kurang
    46%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.564%
  • Lebih
    36%
  • Kurang
    64%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.556%
  • Lebih
    56%
  • Kurang
    44%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Seri atau Atlético Madrid86%
  • Espanyol atau seri
    35%
  • Espanyol atau Atlético Madrid
    80%
  • Seri atau Atlético Madrid
    86%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Atlético Madrid menang65%
  • Espanyol
    14%
  • Atlético Madrid
    65%
  • Pulang modal
    20%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol45%
  • 0-1 gol
    20%
  • 2-3 gol
    45%
  • 4-5 gol
    27%
  • 6+ gol
    8%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya52%
  • Ya
    52%
  • Tidak
    48%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
0-211%
  • 0-2
    11%
  • 0-1
    10%
  • 1-2
    10%
  • 1-1
    10%
  • 0-3
    8%
  • 1-3
    7%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Atlético Madrid67%
  • Espanyol
    28%
  • Atlético Madrid
    67%
  • Tiada gol
    5%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Atlético Madrid menang48%
  • Espanyol
    15%
  • Seri
    37%
  • Atlético Madrid
    48%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Espanyol +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Espanyol +0.551%
  • Espanyol
    51%
  • Atlético Madrid
    49%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 09:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang43%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    43%
  • SM seri / MP pelawat menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    12%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    8%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    6%
  • SM pelawat menang / MP seri
    4%
laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
La Liga
Sepak mula
17 Okt 2026, 08:00 PTG GMT+8
Tempat
RCDE Stadium
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

EspanyolEspanyolHOME
Prestasi terkini
D
L
L
W
D
L
L
W
Penilaian Elo1520 -42
Atlético MadridAtlético MadridAWAY
Prestasi terkini
W
W
W
W
L
W
D
W
Penilaian Elo1853 +38

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Espanyol1520
Kelebihan tuan rumah+70
Atlético Madrid1853
Jurang berkesan-263

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1BarcelonaBarcelona8800+2724
2Atlético MadridAtlético Madrid8611+1019
3Real BetisReal Betis8611+519
4Real MadridReal Madrid8602+1118
5SevillaSevilla8422+114
6Real SociedadReal Sociedad8413-313
7AlavésAlavés8323+411
8Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña9252+111
9Celta VigoCelta Vigo8152+28
10Athletic ClubAthletic Club6222+18
11VillarrealVillarreal822408
12EspanyolEspanyol822408
13Rayo VallecanoRayo Vallecano7223-58
14GetafeGetafe8224-68
15Racing SantanderRacing Santander8224-108
16OsasunaOsasuna8224-108
17LevanteLevante8143-47
18ElcheElche8134-66
19ValenciaValencia8125-95
20MálagaMálaga8044-94