Tamat
J1 LeagueSepak mula: 17 Okt 2026, 02:00 PTG GMT+8
Kashima Antlers

Kashima Antlers

2—0

V-Varen Nagasaki

V-Varen Nagasaki
Ramalan
Keputusan perlawanan
Kashima Antlers menang
65%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
Kashima Antlers menang65%
  • Kashima Antlers
    65%
  • Seri
    21%
  • V-Varen Nagasaki
    15%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Kashima Antlers -1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
V-Varen Nagasaki +1.555%
  • Kashima Antlers
    45%
  • V-Varen Nagasaki
    55%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Lebih 2.551%
  • Lebih
    51%
  • Kurang
    49%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 2.560%
  • Lebih
    40%
  • Kurang
    60%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Lebih 0.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Kashima Antlers atau seri85%
  • Kashima Antlers atau seri
    85%
  • Kashima Antlers atau V-Varen Nagasaki
    79%
  • Seri atau V-Varen Nagasaki
    36%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Dalam pengesahan · n=203
Kashima Antlers menang64%
  • Kashima Antlers
    64%
  • V-Varen Nagasaki
    16%
  • Pulang modal
    21%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Ya55%
  • Ya
    55%
  • Tidak
    45%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
1-010%
  • 1-0
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-1
    9%
  • 2-0
    9%
  • 0-0
    6%
  • 3-0
    6%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Kashima Antlers65%
  • Kashima Antlers
    65%
  • V-Varen Nagasaki
    29%
  • Tiada gol
    7%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Kashima Antlers menang46%
  • Kashima Antlers
    46%
  • Seri
    39%
  • V-Varen Nagasaki
    15%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Kashima Antlers -0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
V-Varen Nagasaki +0.552%
  • Kashima Antlers
    48%
  • V-Varen Nagasaki
    52%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 05:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang41%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    41%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    20%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    8%
  • SM seri / MP pelawat menang
    6%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    4%

Sebenar 2 - 0

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
J1 League
Sepak mula
17 Okt 2026, 02:00 PTG GMT+8
Tempat
Kashima Soccer Stadium
Status
Tamat

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Kashima Antlers1690
Kelebihan tuan rumah+70
V-Varen Nagasaki1500
Jurang berkesan+260

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima10721+1923
2FC TokyoFC Tokyo10721+1323
3Kashiwa ReysolKashiwa Reysol9702+721
4Machida ZelviaMachida Zelvia9621+1220
5Kashima AntlersKashima Antlers10613+519
6Vissel KobeVissel Kobe9612+519
7Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale10442+516
8Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos10442+416
9Shimizu S-PulseShimizu S-Pulse10424-114
10Fagiano OkayamaFagiano Okayama9414013
11Urawa Red DiamondsUrawa Red Diamonds9405-512
12Cerezo OsakaCerezo Osaka10334-712
13Mito HollyhockMito Hollyhock9234-19
14Nagoya GrampusNagoya Grampus9306-69
15V-Varen NagasakiV-Varen Nagasaki10235-79
16Kyoto SangaKyoto Sanga10226-88
17Avispa FukuokaAvispa Fukuoka9216-27
18Gamba OsakaGamba Osaka10145-87
19JEF United Ichihara-ChibaJEF United Ichihara-Chiba10136-116
20Tokyo Verdy 1969Tokyo Verdy 196910046-144