Dijadualkan
Liga Perdana InggerisSepak mula: 17 Okt 2026, 10:00 PTG GMT+8
Manchester City

Manchester City

VS

Ipswich Town

Ipswich Town
Ramalan
Keputusan perlawanan
Manchester City menang
83%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Manchester City menang83%
  • Manchester City
    83%
  • Seri
    12%
  • Ipswich Town
    4%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Manchester City -1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Manchester City -1.556%
  • Manchester City
    56%
  • Ipswich Town
    44%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.559%
  • Lebih
    41%
  • Kurang
    59%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.552%
  • Lebih
    48%
  • Kurang
    52%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.572%
  • Lebih
    28%
  • Kurang
    72%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap50%
  • Ganjil
    50%
  • Genap
    50%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Manchester City atau seri96%
  • Manchester City atau seri
    96%
  • Manchester City atau Ipswich Town
    88%
  • Seri atau Ipswich Town
    17%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Manchester City menang83%
  • Manchester City
    83%
  • Ipswich Town
    4%
  • Pulang modal
    12%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol46%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    46%
  • 4-5 gol
    25%
  • 6+ gol
    7%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Tidak70%
  • Ya
    30%
  • Tidak
    70%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
2-018%
  • 2-0
    18%
  • 3-0
    15%
  • 1-0
    14%
  • 4-0
    9%
  • 2-1
    7%
  • 0-0
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Manchester City82%
  • Manchester City
    82%
  • Ipswich Town
    13%
  • Tiada gol
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Manchester City menang59%
  • Manchester City
    59%
  • Seri
    35%
  • Ipswich Town
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Manchester City -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Manchester City -0.555%
  • Manchester City
    55%
  • Ipswich Town
    45%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang57%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    57%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    24%
  • SM seri / MP seri
    9%
  • SM pelawat menang / MP tuan rumah menang
    2%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    2%
  • SM seri / MP pelawat menang
    2%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Perdana Inggeris
Sepak mula
17 Okt 2026, 10:00 PTG GMT+8
Tempat
Etihad Stadium
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Manchester CityManchester CityHOME
Prestasi terkini
W
W
W
W
W
W
Penilaian Elo1947 +63
Ipswich TownIpswich TownAWAY
Prestasi terkini
W
L
W
L
L
W
Penilaian Elo1497 +14

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Manchester City1947
Kelebihan tuan rumah+70
Ipswich Town1497
Jurang berkesan+520

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Manchester CityManchester City6600+1118
2ArsenalArsenal6501+515
3Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion6411+1313
4BrentfordBrentford6240+610
5EvertonEverton6240+310
6ChelseaChelsea6312+210
7Leeds UnitedLeeds United6231+39
8Hull CityHull City6231+29
9LiverpoolLiverpool623109
10Ipswich TownIpswich Town6303-39
11Newcastle UnitedNewcastle United6222-38
12Crystal PalaceCrystal Palace6213-37
13Manchester UnitedManchester United613206
14Coventry CityCoventry City6204-66
15Nottingham ForestNottingham Forest6123-35
16Aston VillaAston Villa6123-55
17SunderlandSunderland6114-64
18AFC BournemouthAFC Bournemouth6033-63
19Tottenham HotspurTottenham Hotspur6033-63
20FulhamFulham6024-42