Tamat
La LigaSepak mula: 17 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Deportivo La Coruña

Deportivo La Coruña

1—1

Levante

Levante
Ramalan
Keputusan perlawanan
Deportivo La Coruña menang
47%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tersasar
Deportivo La Coruña menang47%
  • Deportivo La Coruña
    47%
  • Seri
    25%
  • Levante
    28%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:42 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Deportivo La Coruña -0.5
Tepat
Dalam pengesahan
Levante +0.551%
  • Deportivo La Coruña
    49%
  • Levante
    51%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Lebih 2.554%
  • Lebih
    54%
  • Kurang
    46%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Lebih 1.550%
  • Lebih
    50%
  • Kurang
    50%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tepat
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tersasar
Deportivo La Coruña atau Levante75%
  • Deportivo La Coruña atau seri
    72%
  • Deportivo La Coruña atau Levante
    75%
  • Seri atau Levante
    53%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Pulang modal
Deportivo La Coruña menang47%
  • Deportivo La Coruña
    47%
  • Levante
    28%
  • Pulang modal
    25%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tepat
2-3 gol45%
  • 0-1 gol
    20%
  • 2-3 gol
    45%
  • 4-5 gol
    27%
  • 6+ gol
    8%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tepat
Ya59%
  • Ya
    59%
  • Tidak
    41%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tepat
1-111%
  • 1-1
    11%
  • 2-1
    9%
  • 1-0
    8%
  • 2-0
    7%
  • 1-2
    7%
  • 0-1
    6%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tepat
Deportivo La Coruña54%
  • Deportivo La Coruña
    54%
  • Levante
    40%
  • Tiada gol
    6%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tepat
Seri39%
  • Deportivo La Coruña
    36%
  • Seri
    39%
  • Levante
    25%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Deportivo La Coruña -0.5
Tepat
Dalam pengesahan
Levante +0.557%
  • Deportivo La Coruña
    43%
  • Levante
    57%

Sebenar 0 - 0

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%

Sebenar 0 - 0

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tersasar
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang29%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    29%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    16%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    15%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM seri / MP pelawat menang
    10%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%

Sebenar 1 - 1

laliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
La Liga
Sepak mula
17 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Tempat
Riazor
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

Deportivo La CoruñaDeportivo La CoruñaHOME
Prestasi terkini
L
D
L
D
W
W
D
D
Penilaian Elo1506 +48
LevanteLevanteAWAY
Prestasi terkini
D
L
L
D
W
D
L
Penilaian Elo1498 +50

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Deportivo La Coruña1511
Kelebihan tuan rumah+70
Levante1493
Jurang berkesan+88

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1BarcelonaBarcelona8800+2724
2Atlético MadridAtlético Madrid8611+1019
3Real BetisReal Betis8611+519
4Real MadridReal Madrid8602+1118
5SevillaSevilla8422+114
6Real SociedadReal Sociedad8413-313
7AlavésAlavés8323+411
8Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña9252+111
9Celta VigoCelta Vigo8152+28
10Athletic ClubAthletic Club6222+18
11VillarrealVillarreal822408
12EspanyolEspanyol822408
13Rayo VallecanoRayo Vallecano7223-58
14GetafeGetafe8224-68
15Racing SantanderRacing Santander8224-108
16OsasunaOsasuna8224-108
17LevanteLevante8143-47
18ElcheElche8134-66
19ValenciaValencia8125-95
20MálagaMálaga8044-94