Tamat
League of LegendsSepak mula: 17 Okt 2026, 05:00 PTG GMT+8
Xi'an Team WE

Xi'an Team WE

1—3

BNK FEARX

BNK FEARX
Ramalan
Menang/Kalah
BNK FEARX menang
54%

Perlawanan penuh

Menang/Kalah

Tepat
BNK FEARX menang54%
  • Xi'an Team WE
    46%
  • BNK FEARX
    54%

Sebenar 1 - 3

lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap peta

Tepat
BNK FEARX72%
  • Xi'an Team WE
    28%
  • BNK FEARX
    72%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah peta

Tepat
Kurang63%
  • Lebih
    37%
  • Kurang
    63%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
League of Legends
Sepak mula
17 Okt 2026, 05:00 PTG GMT+8
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

Xi'an Team WEXi'an Team WEHOME
Prestasi terkini
W
W
W
W
L
L
L
W
L
W
Penilaian Elo1585 +20
BNK FEARXBNK FEARXAWAY
Prestasi terkini
W
W
W
W
L
L
W
W
L
W
Penilaian Elo1643 +82

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Xi'an Team WE1600
BNK FEARX1629
Jurang berkesan-29

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.