Dijadualkan
BundesligaSepak mula: 17 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
1. FC Union Berlin

1. FC Union Berlin

VS

Borussia Dortmund

Borussia Dortmund
Ramalan
Keputusan perlawanan
Borussia Dortmund menang
59%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Borussia Dortmund menang59%
  • 1. FC Union Berlin
    19%
  • Seri
    22%
  • Borussia Dortmund
    59%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis 1. FC Union Berlin +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Borussia Dortmund -0.554%
  • 1. FC Union Berlin
    46%
  • Borussia Dortmund
    54%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.553%
  • Lebih
    47%
  • Kurang
    53%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap52%
  • Ganjil
    48%
  • Genap
    52%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Seri atau Borussia Dortmund81%
  • 1. FC Union Berlin atau seri
    41%
  • 1. FC Union Berlin atau Borussia Dortmund
    78%
  • Seri atau Borussia Dortmund
    81%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Borussia Dortmund menang59%
  • 1. FC Union Berlin
    19%
  • Borussia Dortmund
    59%
  • Pulang modal
    22%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol42%
  • 0-1 gol
    15%
  • 2-3 gol
    42%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    13%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya63%
  • Ya
    63%
  • Tidak
    37%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 1-2
    10%
  • 0-2
    8%
  • 1-3
    7%
  • 0-1
    7%
  • 2-2
    6%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Borussia Dortmund62%
  • 1. FC Union Berlin
    34%
  • Borussia Dortmund
    62%
  • Tiada gol
    4%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Borussia Dortmund menang44%
  • 1. FC Union Berlin
    19%
  • Seri
    37%
  • Borussia Dortmund
    44%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis 1. FC Union Berlin +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
1. FC Union Berlin +0.553%
  • 1. FC Union Berlin
    53%
  • Borussia Dortmund
    47%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang37%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    37%
  • SM seri / MP pelawat menang
    18%
  • SM seri / MP seri
    12%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    10%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    7%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Bundesliga
Sepak mula
17 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
Tempat
Stadion An der Alten Försterei
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

1. FC Union Berlin1. FC Union BerlinHOME
Prestasi terkini
W
L
L
L
D
Penilaian Elo1518 -45
Borussia DortmundBorussia DortmundAWAY
Prestasi terkini
D
W
W
W
W
Penilaian Elo1784 +26

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

1. FC Union Berlin1518
Kelebihan tuan rumah+70
Borussia Dortmund1784
Jurang berkesan-196

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1SC FreiburgSC Freiburg5410+1013
2Borussia DortmundBorussia Dortmund5410+713
3Bayern MunichBayern Munich5320+1211
4Bayer LeverkusenBayer Leverkusen5311+610
5RB LeipzigRB Leipzig5302+109
6FC AugsburgFC Augsburg5221+58
7Werder BremenWerder Bremen522108
8Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt6222-68
9MainzMainz5212+37
10SV ElversbergSV Elversberg521207
11FC CologneFC Cologne6213-37
12VfB StuttgartVfB Stuttgart5203-16
13Hamburg SVHamburg SV5203-106
14Schalke 04Schalke 045122-25
15SC Paderborn 07SC Paderborn 075113-44
161. FC Union Berlin1. FC Union Berlin5113-124
17TSG HoffenheimTSG Hoffenheim5104-43
18Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach5005-110