Tamat
Serie ASepak mula: 17 Okt 2026, 09:00 PTG GMT+8
Venezia

Venezia

1—0

Napoli

Napoli
Ramalan
Keputusan perlawanan
Napoli menang
73%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tersasar
Napoli menang73%
  • Venezia
    10%
  • Seri
    18%
  • Napoli
    73%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Venezia +0.5
Tersasar
Napoli -0.561%
  • Venezia
    39%
  • Napoli
    61%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Tersasar
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Tepat
Kurang 1.568%
  • Lebih
    32%
  • Kurang
    68%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tersasar
Lebih 1.557%
  • Lebih
    57%
  • Kurang
    43%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tersasar
Genap50%
  • Ganjil
    50%
  • Genap
    50%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tersasar
Seri atau Napoli90%
  • Venezia atau seri
    27%
  • Venezia atau Napoli
    82%
  • Seri atau Napoli
    90%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tersasar
Napoli menang73%
  • Venezia
    10%
  • Napoli
    73%
  • Pulang modal
    18%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tersasar
2-3 gol46%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    46%
  • 4-5 gol
    24%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tepat
Tidak58%
  • Ya
    42%
  • Tidak
    58%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
0-214%
  • 0-2
    14%
  • 0-1
    13%
  • 0-3
    10%
  • 1-2
    9%
  • 1-1
    8%
  • 1-3
    7%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tersasar
Napoli73%
  • Venezia
    21%
  • Napoli
    73%
  • Tiada gol
    6%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tersasar
Napoli menang52%
  • Venezia
    11%
  • Seri
    37%
  • Napoli
    52%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Venezia +0.5
Tersasar
Napoli -0.551%
  • Venezia
    49%
  • Napoli
    51%

Sebenar 0 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tepat
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%

Sebenar 0 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tersasar
SM pelawat menang / MP pelawat menang49%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    49%
  • SM seri / MP pelawat menang
    22%
  • SM seri / MP seri
    12%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    5%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    4%
  • SM pelawat menang / MP seri
    3%

Sebenar 1 - 0

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Maklumat perlawanan

Liga
Serie A
Sepak mula
17 Okt 2026, 09:00 PTG GMT+8
Tempat
Stadio Pier Luigi Penzo
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

VeneziaVeneziaHOME
Prestasi terkini
L
L
L
L
L
L
Penilaian Elo1404 -16
NapoliNapoliAWAY
Prestasi terkini
W
D
W
L
L
W
Penilaian Elo1757 -70

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Venezia1369
Kelebihan tuan rumah+70
Napoli1792
Jurang berkesan-354

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1InternazionaleInternazionale7610+1219
2AS RomaAS Roma7520+1317
3LazioLazio6510+716
4FrosinoneFrosinone7412+413
5CagliariCagliari6411+313
6AC MilanAC Milan6330+612
7JuventusJuventus6321+411
8ComoComo6321+311
9NapoliNapoli7313+310
10AtalantaAtalanta630309
11SassuoloSassuolo7223-28
12TorinoTorino6213-27
13LecceLecce6204-66
14BolognaBologna7124-45
15UdineseUdinese6114-44
16MonzaMonza6114-64
17ParmaParma6114-64
18FiorentinaFiorentina6114-74
19GenoaGenoa7115-84
20VeneziaVenezia7106-103