Dijadualkan
BundesligaSepak mula: 17 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
Hamburg SV

Hamburg SV

VS

VfB Stuttgart

VfB Stuttgart
Ramalan
Keputusan perlawanan
VfB Stuttgart menang
50%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
VfB Stuttgart menang50%
  • Hamburg SV
    26%
  • Seri
    24%
  • VfB Stuttgart
    50%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Hamburg SV 0
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=203
VfB Stuttgart 049%
  • Hamburg SV
    27%
  • VfB Stuttgart
    49%
  • Pulang modal
    24%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Lebih 2.559%
  • Lebih
    59%
  • Kurang
    41%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap52%
  • Ganjil
    48%
  • Genap
    52%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Hamburg SV atau VfB Stuttgart76%
  • Hamburg SV atau seri
    50%
  • Hamburg SV atau VfB Stuttgart
    76%
  • Seri atau VfB Stuttgart
    74%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
VfB Stuttgart menang50%
  • Hamburg SV
    26%
  • VfB Stuttgart
    50%
  • Pulang modal
    24%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol42%
  • 0-1 gol
    15%
  • 2-3 gol
    42%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    13%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya66%
  • Ya
    66%
  • Tidak
    34%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-111%
  • 1-1
    11%
  • 1-2
    9%
  • 2-2
    7%
  • 0-2
    7%
  • 2-1
    6%
  • 0-1
    6%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
VfB Stuttgart56%
  • Hamburg SV
    40%
  • VfB Stuttgart
    56%
  • Tiada gol
    4%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri38%
  • Hamburg SV
    24%
  • Seri
    38%
  • VfB Stuttgart
    38%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang30%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    30%
  • SM seri / MP pelawat menang
    16%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    15%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    9%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    6%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Bundesliga
Sepak mula
17 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
Tempat
Volksparkstadion
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Hamburg SVHamburg SVHOME
Prestasi terkini
W
W
L
L
L
Penilaian Elo1491 -1
VfB StuttgartVfB StuttgartAWAY
Prestasi terkini
W
L
L
W
L
Penilaian Elo1674 -3

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Hamburg SV1491
Kelebihan tuan rumah+70
VfB Stuttgart1674
Jurang berkesan-113

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1SC FreiburgSC Freiburg5410+1013
2Borussia DortmundBorussia Dortmund5410+713
3Bayern MunichBayern Munich5320+1211
4Bayer LeverkusenBayer Leverkusen5311+610
5RB LeipzigRB Leipzig5302+109
6FC AugsburgFC Augsburg5221+58
7Werder BremenWerder Bremen522108
8Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt6222-68
9MainzMainz5212+37
10SV ElversbergSV Elversberg521207
11FC CologneFC Cologne6213-37
12VfB StuttgartVfB Stuttgart5203-16
13Hamburg SVHamburg SV5203-106
14Schalke 04Schalke 045122-25
15SC Paderborn 07SC Paderborn 075113-44
161. FC Union Berlin1. FC Union Berlin5113-124
17TSG HoffenheimTSG Hoffenheim5104-43
18Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach5005-110