Tamat
League of LegendsSepak mula: 17 Okt 2026, 02:00 PG GMT+8
Karmine Corp

Karmine Corp

3—0

MVK Esports

MVK Esports
Ramalan
Menang/Kalah
Karmine Corp menang
82%

Perlawanan penuh

Menang/Kalah

Tepat
Karmine Corp menang82%
  • Karmine Corp
    82%
  • MVK Esports
    18%

Sebenar 3 - 0

lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 09:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap peta

Tepat
Karmine Corp63%
  • Karmine Corp
    63%
  • MVK Esports
    37%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 09:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah peta

Tersasar
Lebih65%
  • Lebih
    65%
  • Kurang
    35%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 09:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
League of Legends
Sepak mula
17 Okt 2026, 02:00 PG GMT+8
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

Karmine CorpKarmine CorpHOME
Prestasi terkini
W
L
L
W
W
W
W
W
W
W
Penilaian Elo1718 +113
MVK EsportsMVK EsportsAWAY
Prestasi terkini
W
L
W
L
L
W
W
L
W
L
Penilaian Elo1444 +49

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Karmine Corp1711
MVK Esports1451
Jurang berkesan+260

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.