Tamat
BundesligaSepak mula: 17 Okt 2026, 02:30 PG GMT+8
Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt

1—0

FC Cologne

FC Cologne
Ramalan
Keputusan perlawanan
Eintracht Frankfurt menang
55%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
Eintracht Frankfurt menang55%
  • Eintracht Frankfurt
    55%
  • Seri
    23%
  • FC Cologne
    22%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Eintracht Frankfurt -0.5
Tepat
Dalam pengesahan
Eintracht Frankfurt -0.553%
  • Eintracht Frankfurt
    53%
  • FC Cologne
    47%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 3.553%
  • Lebih
    47%
  • Kurang
    53%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 2.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tersasar
Genap52%
  • Ganjil
    48%
  • Genap
    52%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Eintracht Frankfurt atau seri78%
  • Eintracht Frankfurt atau seri
    78%
  • Eintracht Frankfurt atau FC Cologne
    77%
  • Seri atau FC Cologne
    45%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Eintracht Frankfurt menang55%
  • Eintracht Frankfurt
    55%
  • FC Cologne
    22%
  • Pulang modal
    23%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tersasar
2-3 gol42%
  • 0-1 gol
    15%
  • 2-3 gol
    42%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    13%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tersasar
Ya64%
  • Ya
    64%
  • Tidak
    36%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 2-0
    7%
  • 1-0
    7%
  • 3-1
    7%
  • 2-2
    7%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tepat
Eintracht Frankfurt60%
  • Eintracht Frankfurt
    60%
  • FC Cologne
    36%
  • Tiada gol
    4%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tersasar
Eintracht Frankfurt menang41%
  • Eintracht Frankfurt
    41%
  • Seri
    38%
  • FC Cologne
    21%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Eintracht Frankfurt -0.5
Tepat
Dalam pengesahan
FC Cologne +0.554%
  • Eintracht Frankfurt
    46%
  • FC Cologne
    54%

Sebenar 0 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%

Sebenar 0 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tersasar
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang34%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    34%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    17%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    12%
  • SM seri / MP pelawat menang
    8%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%

Sebenar 1 - 0

bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Bundesliga
Sepak mula
17 Okt 2026, 02:30 PG GMT+8
Tempat
Deutsche Bank Park
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

Eintracht FrankfurtEintracht FrankfurtHOME
Prestasi terkini
L
D
W
L
D
Penilaian Elo1640 -38
FC CologneFC CologneAWAY
Prestasi terkini
W
L
D
L
W
Penilaian Elo1524 -34

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Eintracht Frankfurt1628
Kelebihan tuan rumah+70
FC Cologne1535
Jurang berkesan+163

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1SC FreiburgSC Freiburg5410+1013
2Borussia DortmundBorussia Dortmund5410+713
3Bayern MunichBayern Munich5320+1211
4Bayer LeverkusenBayer Leverkusen5311+610
5RB LeipzigRB Leipzig5302+109
6FC AugsburgFC Augsburg5221+58
7Werder BremenWerder Bremen522108
8Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt6222-68
9MainzMainz5212+37
10SV ElversbergSV Elversberg521207
11FC CologneFC Cologne6213-37
12VfB StuttgartVfB Stuttgart5203-16
13Hamburg SVHamburg SV5203-106
14Schalke 04Schalke 045122-25
15SC Paderborn 07SC Paderborn 075113-44
161. FC Union Berlin1. FC Union Berlin5113-124
17TSG HoffenheimTSG Hoffenheim5104-43
18Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach5005-110