Tamat
J1 LeagueSepak mula: 17 Okt 2026, 01:00 PTG GMT+8
Tokyo Verdy 1969

Tokyo Verdy 1969

0—4

FC Tokyo

FC Tokyo
Ramalan
Keputusan perlawanan
Tokyo Verdy 1969 menang
42%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tersasar
Tokyo Verdy 1969 menang42%
  • Tokyo Verdy 1969
    42%
  • Seri
    25%
  • FC Tokyo
    33%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Tokyo Verdy 1969 +0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Tokyo Verdy 1969 +0.558%
  • Tokyo Verdy 1969
    58%
  • FC Tokyo
    42%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Tepat
Dalam pengesahan
Lebih 2.551%
  • Lebih
    51%
  • Kurang
    49%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Tokyo Verdy 1969 atau FC Tokyo75%
  • Tokyo Verdy 1969 atau seri
    67%
  • Tokyo Verdy 1969 atau FC Tokyo
    75%
  • Seri atau FC Tokyo
    58%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tersasar
Dalam pengesahan · n=203
Tokyo Verdy 1969 menang42%
  • Tokyo Verdy 1969
    42%
  • FC Tokyo
    33%
  • Pulang modal
    25%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    9%
  • 1-0
    8%
  • 0-1
    8%
  • 1-2
    7%
  • 0-0
    6%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Tokyo Verdy 196951%
  • Tokyo Verdy 1969
    51%
  • FC Tokyo
    42%
  • Tiada gol
    7%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Seri41%
  • Tokyo Verdy 1969
    32%
  • Seri
    41%
  • FC Tokyo
    26%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Tokyo Verdy 1969 +0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Tokyo Verdy 1969 +0.562%
  • Tokyo Verdy 1969
    62%
  • FC Tokyo
    38%

Sebenar 0 - 1

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 0 - 1

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 01:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang25%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    25%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    14%
  • SM seri / MP pelawat menang
    12%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%

Sebenar 0 - 4

j1-league-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
J1 League
Sepak mula
17 Okt 2026, 01:00 PTG GMT+8
Tempat
Tokyo Stadium
Status
Tamat

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Tokyo Verdy 19691550
Kelebihan tuan rumah+70
FC Tokyo1580
Jurang berkesan+40

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima10721+1923
2FC TokyoFC Tokyo10721+1323
3Kashiwa ReysolKashiwa Reysol9702+721
4Machida ZelviaMachida Zelvia9621+1220
5Kashima AntlersKashima Antlers10613+519
6Vissel KobeVissel Kobe9612+519
7Kawasaki FrontaleKawasaki Frontale10442+516
8Yokohama F. MarinosYokohama F. Marinos10442+416
9Shimizu S-PulseShimizu S-Pulse10424-114
10Fagiano OkayamaFagiano Okayama9414013
11Urawa Red DiamondsUrawa Red Diamonds9405-512
12Cerezo OsakaCerezo Osaka10334-712
13Mito HollyhockMito Hollyhock9234-19
14Nagoya GrampusNagoya Grampus9306-69
15V-Varen NagasakiV-Varen Nagasaki10235-79
16Kyoto SangaKyoto Sanga10226-88
17Avispa FukuokaAvispa Fukuoka9216-27
18Gamba OsakaGamba Osaka10145-87
19JEF United Ichihara-ChibaJEF United Ichihara-Chiba10136-116
20Tokyo Verdy 1969Tokyo Verdy 196910046-144