Dijadualkan
BundesligaSepak mula: 17 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
Schalke 04

Schalke 04

VS

Mainz

Mainz
Ramalan
Keputusan perlawanan
Schalke 04 menang
38%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Schalke 04 menang38%
  • Schalke 04
    38%
  • Seri
    25%
  • Mainz
    37%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Schalke 04 +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Schalke 04 +0.557%
  • Schalke 04
    57%
  • Mainz
    43%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.558%
  • Lebih
    58%
  • Kurang
    42%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.550%
  • Lebih
    50%
  • Kurang
    50%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.550%
  • Lebih
    50%
  • Kurang
    50%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap52%
  • Ganjil
    48%
  • Genap
    52%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Schalke 04 atau Mainz75%
  • Schalke 04 atau seri
    63%
  • Schalke 04 atau Mainz
    75%
  • Seri atau Mainz
    62%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Schalke 04 menang38%
  • Schalke 04
    38%
  • Mainz
    37%
  • Pulang modal
    25%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol42%
  • 0-1 gol
    15%
  • 2-3 gol
    42%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    13%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya67%
  • Ya
    67%
  • Tidak
    33%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-111%
  • 1-1
    11%
  • 2-1
    8%
  • 1-2
    8%
  • 2-2
    7%
  • 1-0
    5%
  • 0-1
    5%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Schalke 0448%
  • Schalke 04
    48%
  • Mainz
    48%
  • Tiada gol
    4%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri39%
  • Schalke 04
    31%
  • Seri
    39%
  • Mainz
    30%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Schalke 04 +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Schalke 04 +0.560%
  • Schalke 04
    60%
  • Mainz
    40%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang22%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    22%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    21%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    13%
  • SM seri / MP pelawat menang
    12%
  • SM pelawat menang / MP seri
    6%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Bundesliga
Sepak mula
17 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
Tempat
Veltins Arena
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Schalke 04Schalke 04HOME
Prestasi terkini
L
D
W
D
L
Penilaian Elo1512 +43
MainzMainzAWAY
Prestasi terkini
L
W
L
W
D
Penilaian Elo1576 +16

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Schalke 041512
Kelebihan tuan rumah+70
Mainz1576
Jurang berkesan+5

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1SC FreiburgSC Freiburg5410+1013
2Borussia DortmundBorussia Dortmund5410+713
3Bayern MunichBayern Munich5320+1211
4Bayer LeverkusenBayer Leverkusen5311+610
5RB LeipzigRB Leipzig5302+109
6FC AugsburgFC Augsburg5221+58
7Werder BremenWerder Bremen522108
8Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt6222-68
9MainzMainz5212+37
10SV ElversbergSV Elversberg521207
11FC CologneFC Cologne6213-37
12VfB StuttgartVfB Stuttgart5203-16
13Hamburg SVHamburg SV5203-106
14Schalke 04Schalke 045122-25
15SC Paderborn 07SC Paderborn 075113-44
161. FC Union Berlin1. FC Union Berlin5113-124
17TSG HoffenheimTSG Hoffenheim5104-43
18Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach5005-110