Dijadualkan
Liga Perdana InggerisSepak mula: 17 Okt 2026, 10:00 PTG GMT+8
Brentford

Brentford

VS

Liverpool

Liverpool
Ramalan
Keputusan perlawanan
Liverpool menang
50%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Liverpool menang50%
  • Brentford
    26%
  • Seri
    24%
  • Liverpool
    50%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Brentford -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Liverpool +0.562%
  • Brentford
    38%
  • Liverpool
    62%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.559%
  • Lebih
    41%
  • Kurang
    59%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.550%
  • Lebih
    50%
  • Kurang
    50%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Brentford atau Liverpool76%
  • Brentford atau seri
    50%
  • Brentford atau Liverpool
    76%
  • Seri atau Liverpool
    74%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Liverpool menang50%
  • Brentford
    26%
  • Liverpool
    50%
  • Pulang modal
    24%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol46%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    46%
  • 4-5 gol
    25%
  • 6+ gol
    7%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya57%
  • Ya
    57%
  • Tidak
    43%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-111%
  • 1-1
    11%
  • 1-2
    10%
  • 0-1
    9%
  • 0-2
    8%
  • 2-1
    7%
  • 1-0
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Liverpool56%
  • Brentford
    38%
  • Liverpool
    56%
  • Tiada gol
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri41%
  • Brentford
    22%
  • Seri
    41%
  • Liverpool
    37%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Brentford -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Liverpool +0.564%
  • Brentford
    36%
  • Liverpool
    64%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang30%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    30%
  • SM seri / MP pelawat menang
    17%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    14%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    10%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Perdana Inggeris
Sepak mula
17 Okt 2026, 10:00 PTG GMT+8
Tempat
Gtech Community Stadium
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

BrentfordBrentfordHOME
Prestasi terkini
D
W
D
D
D
W
Penilaian Elo1624 +40
LiverpoolLiverpoolAWAY
Prestasi terkini
L
W
D
W
D
D
Penilaian Elo1807 -49

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Brentford1624
Kelebihan tuan rumah+70
Liverpool1807
Jurang berkesan-113

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Manchester CityManchester City6600+1118
2ArsenalArsenal6501+515
3Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion6411+1313
4BrentfordBrentford6240+610
5EvertonEverton6240+310
6ChelseaChelsea6312+210
7Leeds UnitedLeeds United6231+39
8Hull CityHull City6231+29
9LiverpoolLiverpool623109
10Ipswich TownIpswich Town6303-39
11Newcastle UnitedNewcastle United6222-38
12Crystal PalaceCrystal Palace6213-37
13Manchester UnitedManchester United613206
14Coventry CityCoventry City6204-66
15Nottingham ForestNottingham Forest6123-35
16Aston VillaAston Villa6123-55
17SunderlandSunderland6114-64
18AFC BournemouthAFC Bournemouth6033-63
19Tottenham HotspurTottenham Hotspur6033-63
20FulhamFulham6024-42