Dijadualkan
BundesligaSepak mula: 17 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
Werder Bremen

Werder Bremen

VS

SC Paderborn 07

SC Paderborn 07
Ramalan
Keputusan perlawanan
Werder Bremen menang
64%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Werder Bremen menang64%
  • Werder Bremen
    64%
  • Seri
    21%
  • SC Paderborn 07
    15%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Werder Bremen -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Werder Bremen -0.557%
  • Werder Bremen
    57%
  • SC Paderborn 07
    43%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.553%
  • Lebih
    47%
  • Kurang
    53%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.555%
  • Lebih
    45%
  • Kurang
    55%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap52%
  • Ganjil
    48%
  • Genap
    52%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Werder Bremen atau seri85%
  • Werder Bremen atau seri
    85%
  • Werder Bremen atau SC Paderborn 07
    79%
  • Seri atau SC Paderborn 07
    36%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Werder Bremen menang64%
  • Werder Bremen
    64%
  • SC Paderborn 07
    15%
  • Pulang modal
    21%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol42%
  • 0-1 gol
    15%
  • 2-3 gol
    42%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    13%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya60%
  • Ya
    60%
  • Tidak
    40%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
2-110%
  • 2-1
    10%
  • 1-1
    9%
  • 2-0
    9%
  • 1-0
    7%
  • 3-1
    7%
  • 3-0
    7%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Werder Bremen66%
  • Werder Bremen
    66%
  • SC Paderborn 07
    30%
  • Tiada gol
    4%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Werder Bremen menang47%
  • Werder Bremen
    47%
  • Seri
    37%
  • SC Paderborn 07
    17%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Werder Bremen -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
SC Paderborn 07 +0.552%
  • Werder Bremen
    48%
  • SC Paderborn 07
    52%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang41%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    41%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    12%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    8%
  • SM seri / MP pelawat menang
    6%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Bundesliga
Sepak mula
17 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
Tempat
Weserstadion
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Werder BremenWerder BremenHOME
Prestasi terkini
D
W
D
W
L
Penilaian Elo1642 +68
SC Paderborn 07SC Paderborn 07AWAY
Prestasi terkini
L
W
L
L
D
Penilaian Elo1462 -8

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Werder Bremen1642
Kelebihan tuan rumah+70
SC Paderborn 071462
Jurang berkesan+250

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1SC FreiburgSC Freiburg5410+1013
2Borussia DortmundBorussia Dortmund5410+713
3Bayern MunichBayern Munich5320+1211
4Bayer LeverkusenBayer Leverkusen5311+610
5RB LeipzigRB Leipzig5302+109
6FC AugsburgFC Augsburg5221+58
7Werder BremenWerder Bremen522108
8Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt6222-68
9MainzMainz5212+37
10SV ElversbergSV Elversberg521207
11FC CologneFC Cologne6213-37
12VfB StuttgartVfB Stuttgart5203-16
13Hamburg SVHamburg SV5203-106
14Schalke 04Schalke 045122-25
15SC Paderborn 07SC Paderborn 075113-44
161. FC Union Berlin1. FC Union Berlin5113-124
17TSG HoffenheimTSG Hoffenheim5104-43
18Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach5005-110