Tamat
Ligue 1Sepak mula: 17 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Le Mans

Le Mans

0—3

Toulouse

Toulouse
Ramalan
Keputusan perlawanan
Toulouse menang
40%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
Toulouse menang40%
  • Le Mans
    35%
  • Seri
    25%
  • Toulouse
    40%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Le Mans +0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Le Mans +0.555%
  • Le Mans
    55%
  • Toulouse
    45%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Tepat
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.555%
  • Lebih
    45%
  • Kurang
    55%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 1.553%
  • Lebih
    47%
  • Kurang
    53%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tersasar
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Le Mans atau Toulouse75%
  • Le Mans atau seri
    60%
  • Le Mans atau Toulouse
    75%
  • Seri atau Toulouse
    65%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Toulouse menang40%
  • Le Mans
    35%
  • Toulouse
    40%
  • Pulang modal
    25%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tepat
2-3 gol46%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    46%
  • 4-5 gol
    25%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tersasar
Ya58%
  • Ya
    58%
  • Tidak
    42%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
1-112%
  • 1-1
    12%
  • 1-2
    9%
  • 0-1
    8%
  • 2-1
    8%
  • 1-0
    7%
  • 0-2
    7%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tepat
Toulouse49%
  • Le Mans
    45%
  • Toulouse
    49%
  • Tiada gol
    6%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tepat
Seri41%
  • Le Mans
    27%
  • Seri
    41%
  • Toulouse
    31%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Le Mans +0.5
Tepat
Dalam pengesahan
Le Mans +0.559%
  • Le Mans
    59%
  • Toulouse
    41%

Sebenar 0 - 0

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 0 - 0

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tersasar
SM pelawat menang / MP pelawat menang24%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    24%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    20%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP pelawat menang
    14%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    12%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%

Sebenar 0 - 3

ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Ligue 1
Sepak mula
17 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Tempat
Stade Marie-Marvingt
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

Le MansLe MansHOME
Prestasi terkini
L
W
D
D
L
D
Penilaian Elo1429 -5
ToulouseToulouseAWAY
Prestasi terkini
D
W
D
L
D
L
Penilaian Elo1591 +57

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Le Mans1462
Kelebihan tuan rumah+70
Toulouse1559
Jurang berkesan-28

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1AS MonacoAS Monaco6420+514
2LilleLille6411+513
3Stade RennaisStade Rennais6411+213
4LyonLyon6321+711
5Paris FCParis FC6321+411
6Paris Saint-GermainParis Saint-Germain6321+311
7ToulouseToulouse7232+19
8BrestBrest6222+38
9LorientLorient622208
10NiceNice6222-28
11LensLens6213+17
12StrasbourgStrasbourg6213-17
13AngersAngers6213-37
14MarseilleMarseille6204+16
15Le MansLe Mans7133-56
16AJ AuxerreAJ Auxerre6204-86
17TroyesTroyes6114-94
18Le Havre ACLe Havre AC6024-42