Tamat
Serie ASepak mula: 17 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Frosinone

Frosinone

4—2

Sassuolo

Sassuolo
Ramalan
Keputusan perlawanan
Frosinone menang
45%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
Frosinone menang45%
  • Frosinone
    45%
  • Seri
    25%
  • Sassuolo
    31%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Frosinone -0.5
Tersasar
Sassuolo +0.555%
  • Frosinone
    45%
  • Sassuolo
    55%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 16:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Tersasar
Kurang 3.569%
  • Lebih
    31%
  • Kurang
    69%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 16:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Tersasar
Kurang 2.565%
  • Lebih
    35%
  • Kurang
    65%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tersasar
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tepat
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Frosinone atau Sassuolo75%
  • Frosinone atau seri
    69%
  • Frosinone atau Sassuolo
    75%
  • Seri atau Sassuolo
    55%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Frosinone menang45%
  • Frosinone
    45%
  • Sassuolo
    31%
  • Pulang modal
    25%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tersasar
2-3 gol47%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    47%
  • 4-5 gol
    24%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tepat
Ya57%
  • Ya
    57%
  • Tidak
    43%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
1-112%
  • 1-1
    12%
  • 2-1
    9%
  • 1-0
    9%
  • 1-2
    7%
  • 2-0
    7%
  • 0-1
    7%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tepat
Frosinone52%
  • Frosinone
    52%
  • Sassuolo
    42%
  • Tiada gol
    6%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tersasar
Seri41%
  • Frosinone
    34%
  • Seri
    41%
  • Sassuolo
    25%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Frosinone -0.5
Tersasar
Sassuolo +0.558%
  • Frosinone
    42%
  • Sassuolo
    58%

Sebenar 3 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tersasar
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%

Sebenar 3 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tepat
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang27%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    27%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    18%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    15%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP pelawat menang
    11%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%

Sebenar 4 - 2

seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Maklumat perlawanan

Liga
Serie A
Sepak mula
17 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Tempat
Stadio Benito Stirpe
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

FrosinoneFrosinoneHOME
Prestasi terkini
L
W
D
W
W
L
Penilaian Elo1574 +121
SassuoloSassuoloAWAY
Prestasi terkini
D
L
W
D
W
L
Penilaian Elo1529 +25

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Frosinone1549
Kelebihan tuan rumah+70
Sassuolo1554
Jurang berkesan+65

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1InternazionaleInternazionale7610+1219
2AS RomaAS Roma7520+1317
3LazioLazio6510+716
4FrosinoneFrosinone7412+413
5CagliariCagliari6411+313
6AC MilanAC Milan6330+612
7JuventusJuventus6321+411
8ComoComo6321+311
9NapoliNapoli7313+310
10AtalantaAtalanta630309
11SassuoloSassuolo7223-28
12TorinoTorino6213-27
13LecceLecce6204-66
14BolognaBologna7124-45
15UdineseUdinese6114-44
16MonzaMonza6114-64
17ParmaParma6114-64
18FiorentinaFiorentina6114-74
19GenoaGenoa7115-84
20VeneziaVenezia7106-103