Tamat
EredivisieSepak mula: 17 Okt 2026, 02:00 PG GMT+8
Heerenveen

Heerenveen

4—0

Excelsior

Excelsior
Ramalan
Keputusan perlawanan
Heerenveen menang
54%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Tepat
Heerenveen menang54%
  • Heerenveen
    54%
  • Seri
    23%
  • Excelsior
    23%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Heerenveen -0.5
Tepat
Dalam pengesahan
Heerenveen -0.552%
  • Heerenveen
    52%
  • Excelsior
    48%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 3.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Kurang 2.563%
  • Lebih
    37%
  • Kurang
    63%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.562%
  • Lebih
    38%
  • Kurang
    62%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Heerenveen atau seri77%
  • Heerenveen atau seri
    77%
  • Heerenveen atau Excelsior
    77%
  • Seri atau Excelsior
    47%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Tepat
Dalam pengesahan · n=203
Heerenveen menang53%
  • Heerenveen
    53%
  • Excelsior
    23%
  • Pulang modal
    23%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-0
    9%
  • 2-0
    7%
  • 0-1
    7%
  • 0-0
    6%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
Heerenveen58%
  • Heerenveen
    58%
  • Excelsior
    35%
  • Tiada gol
    7%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Tersasar
Dalam pengesahan · n=268
Seri41%
  • Heerenveen
    39%
  • Seri
    41%
  • Excelsior
    20%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Heerenveen -0.5
Tersasar
Dalam pengesahan
Excelsior +0.555%
  • Heerenveen
    45%
  • Excelsior
    55%

Sebenar 1 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Tepat
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%

Sebenar 1 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 18:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Tepat
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang33%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    33%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    17%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    13%
  • SM seri / MP pelawat menang
    9%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%

Sebenar 4 - 0

eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Eredivisie
Sepak mula
17 Okt 2026, 02:00 PG GMT+8
Tempat
Abe Lenstra Stadion
Status
Tamat

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Heerenveen1550
Kelebihan tuan rumah+70
Excelsior1470
Jurang berkesan+150

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam8620+2020
2PSV EindhovenPSV Eindhoven8611+1619
3AZ AlkmaarAZ Alkmaar8611+1019
4FC TwenteFC Twente8521+817
5Ajax AmsterdamAjax Amsterdam8431+1215
6FC GroningenFC Groningen8422+614
7Fortuna SittardFortuna Sittard8422-114
8HeerenveenHeerenveen9333+412
9Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles8251+211
10ExcelsiorExcelsior9324-211
11NEC NijmegenNEC Nijmegen8233-19
12SC CambuurSC Cambuur8224-88
13FC UtrechtFC Utrecht8224-118
14Sparta RotterdamSparta Rotterdam8134-76
15TelstarTelstar8134-76
16PEC ZwollePEC Zwolle8116-154
17ADO Den HaagADO Den Haag8035-103
18Willem IIWillem II8026-162