Dijadualkan
EredivisieSepak mula: 17 Okt 2026, 10:30 PTG GMT+8
ADO Den Haag

ADO Den Haag

VS

PSV Eindhoven

PSV Eindhoven
Ramalan
Keputusan perlawanan
PSV Eindhoven menang
69%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
PSV Eindhoven menang69%
  • ADO Den Haag
    12%
  • Seri
    19%
  • PSV Eindhoven
    69%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis ADO Den Haag +1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
ADO Den Haag +1.553%
  • ADO Den Haag
    53%
  • PSV Eindhoven
    47%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.568%
  • Lebih
    32%
  • Kurang
    68%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Seri atau PSV Eindhoven87%
  • ADO Den Haag atau seri
    33%
  • ADO Den Haag atau PSV Eindhoven
    81%
  • Seri atau PSV Eindhoven
    87%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=203
PSV Eindhoven menang67%
  • ADO Den Haag
    14%
  • PSV Eindhoven
    67%
  • Pulang modal
    19%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ya54%
  • Ya
    54%
  • Tidak
    46%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
0-110%
  • 0-1
    10%
  • 0-2
    10%
  • 1-1
    9%
  • 1-2
    8%
  • 0-0
    6%
  • 2-1
    6%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
PSV Eindhoven65%
  • ADO Den Haag
    29%
  • PSV Eindhoven
    65%
  • Tiada gol
    7%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
PSV Eindhoven menang47%
  • ADO Den Haag
    14%
  • Seri
    39%
  • PSV Eindhoven
    47%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis ADO Den Haag +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
ADO Den Haag +0.550%
  • ADO Den Haag
    50%
  • PSV Eindhoven
    50%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 14:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
SM pelawat menang / MP pelawat menang44%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    44%
  • SM seri / MP pelawat menang
    20%
  • SM seri / MP seri
    12%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    7%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    5%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    4%
eredivisie-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Eredivisie
Sepak mula
17 Okt 2026, 10:30 PTG GMT+8
Tempat
ADO Den Haag Stadium
Status
Dijadualkan

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

ADO Den Haag1420
Kelebihan tuan rumah+70
PSV Eindhoven1800
Jurang berkesan-310

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Feyenoord RotterdamFeyenoord Rotterdam8620+2020
2PSV EindhovenPSV Eindhoven8611+1619
3AZ AlkmaarAZ Alkmaar8611+1019
4FC TwenteFC Twente8521+817
5Ajax AmsterdamAjax Amsterdam8431+1215
6FC GroningenFC Groningen8422+614
7Fortuna SittardFortuna Sittard8422-114
8HeerenveenHeerenveen9333+412
9Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles8251+211
10ExcelsiorExcelsior9324-211
11NEC NijmegenNEC Nijmegen8233-19
12SC CambuurSC Cambuur8224-88
13FC UtrechtFC Utrecht8224-118
14Sparta RotterdamSparta Rotterdam8134-76
15TelstarTelstar8134-76
16PEC ZwollePEC Zwolle8116-154
17ADO Den HaagADO Den Haag8035-103
18Willem IIWillem II8026-162