Dijadualkan
BundesligaSepak mula: 17 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
SV Elversberg

SV Elversberg

VS

FC Augsburg

FC Augsburg
Ramalan
Keputusan perlawanan
FC Augsburg menang
44%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
FC Augsburg menang44%
  • SV Elversberg
    31%
  • Seri
    25%
  • FC Augsburg
    44%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis SV Elversberg -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
FC Augsburg +0.560%
  • SV Elversberg
    40%
  • FC Augsburg
    60%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.553%
  • Lebih
    47%
  • Kurang
    53%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.565%
  • Lebih
    35%
  • Kurang
    65%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.553%
  • Lebih
    53%
  • Kurang
    47%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap52%
  • Ganjil
    48%
  • Genap
    52%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
SV Elversberg atau FC Augsburg75%
  • SV Elversberg atau seri
    56%
  • SV Elversberg atau FC Augsburg
    75%
  • Seri atau FC Augsburg
    69%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
FC Augsburg menang44%
  • SV Elversberg
    31%
  • FC Augsburg
    44%
  • Pulang modal
    25%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol42%
  • 0-1 gol
    15%
  • 2-3 gol
    42%
  • 4-5 gol
    31%
  • 6+ gol
    13%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya67%
  • Ya
    67%
  • Tidak
    33%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-111%
  • 1-1
    11%
  • 1-2
    9%
  • 2-2
    7%
  • 2-1
    7%
  • 0-2
    6%
  • 0-1
    6%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
FC Augsburg53%
  • SV Elversberg
    43%
  • FC Augsburg
    53%
  • Tiada gol
    4%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri38%
  • SV Elversberg
    27%
  • Seri
    38%
  • FC Augsburg
    35%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis SV Elversberg -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
FC Augsburg +0.562%
  • SV Elversberg
    38%
  • FC Augsburg
    62%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 13:19 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang27%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    27%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    18%
  • SM seri / MP pelawat menang
    15%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    11%
  • SM pelawat menang / MP seri
    6%
bundesliga-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Bundesliga
Sepak mula
17 Okt 2026, 09:30 PTG GMT+8
Tempat
URSAPHARM-Arena an der Kaiserlinde
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

SV ElversbergSV ElversbergHOME
Prestasi terkini
L
D
L
W
W
Penilaian Elo1495 +12
FC AugsburgFC AugsburgAWAY
Prestasi terkini
D
L
D
W
W
Penilaian Elo1629 +47

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

SV Elversberg1495
Kelebihan tuan rumah+70
FC Augsburg1629
Jurang berkesan-64

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1SC FreiburgSC Freiburg5410+1013
2Borussia DortmundBorussia Dortmund5410+713
3Bayern MunichBayern Munich5320+1211
4Bayer LeverkusenBayer Leverkusen5311+610
5RB LeipzigRB Leipzig5302+109
6FC AugsburgFC Augsburg5221+58
7Werder BremenWerder Bremen522108
8Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt6222-68
9MainzMainz5212+37
10SV ElversbergSV Elversberg521207
11FC CologneFC Cologne6213-37
12VfB StuttgartVfB Stuttgart5203-16
13Hamburg SVHamburg SV5203-106
14Schalke 04Schalke 045122-25
15SC Paderborn 07SC Paderborn 075113-44
161. FC Union Berlin1. FC Union Berlin5113-124
17TSG HoffenheimTSG Hoffenheim5104-43
18Borussia MönchengladbachBorussia Mönchengladbach5005-110