Ramalan CTBC Flying Oyster vs Karmine Corp - League of Legends 10/30

Dijadualkan
League of LegendsSepak mula: 30 Okt 2026, 04:00 PG GMT+8
CTBC Flying Oyster

CTBC Flying Oyster

VS

Karmine Corp

Karmine Corp
Ramalan
Menang/Kalah
Karmine Corp menang
80%

Keputusan

Menang/Kalah

Belum diselesaikan
Karmine Corp menang80%
  • CTBC Flying Oyster
    20%
  • Karmine Corp
    80%

Handikap

Handikap peta

Belum diselesaikan
Karmine Corp92%
  • CTBC Flying Oyster
    8%
  • Karmine Corp
    92%

Jumlah

Jumlah peta

Belum diselesaikan
Kurang59%
  • Lebih
    41%
  • Kurang
    59%

Maklumat perlawanan

Liga
League of Legends
Sepak mula
30 Okt 2026, 04:00 PG GMT+8
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

CTBC Flying OysterCTBC Flying OysterTuan rumah
Prestasi terkini
L
L
W
L
W
L
W
W
W
W
Penilaian Elo1460 +71
Karmine CorpKarmine CorpPelawat
Prestasi terkini
L
L
W
W
W
W
L
L
W
W
Penilaian Elo1705 +33

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

CTBC Flying Oyster1460
Karmine Corp1705
Jurang berkesan-245