Ramalan BILIBILI GAMING vs TOP ESPORTS - League of Legends 10/30

Dijadualkan
League of LegendsSepak mula: 30 Okt 2026, 07:00 PG GMT+8
BILIBILI GAMING

BILIBILI GAMING

VS

TOP ESPORTS

TOP ESPORTS
Ramalan
Menang/Kalah
BILIBILI GAMING menang
73%

Keputusan

Menang/Kalah

Belum diselesaikan
BILIBILI GAMING menang73%
  • BILIBILI GAMING
    73%
  • TOP ESPORTS
    27%

Handikap

Handikap peta

Belum diselesaikan
TOP ESPORTS56%
  • BILIBILI GAMING
    44%
  • TOP ESPORTS
    56%

Jumlah

Jumlah peta

Belum diselesaikan
Kurang55%
  • Lebih
    45%
  • Kurang
    55%

Maklumat perlawanan

Liga
League of Legends
Sepak mula
30 Okt 2026, 07:00 PG GMT+8
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

BILIBILI GAMINGBILIBILI GAMINGTuan rumah
Prestasi terkini
W
W
L
L
W
W
W
W
W
W
Penilaian Elo1842 +2
TOP ESPORTSTOP ESPORTSPelawat
Prestasi terkini
W
W
L
W
L
L
L
L
W
W
Penilaian Elo1667 +45
Rekod pertemuan3 M — 2 M
  • 21 OgoBILIBILI GAMING2 – 0TOP ESPORTS
  • 7 OgoTOP ESPORTS2 – 0BILIBILI GAMING
  • 14 JunBILIBILI GAMING3 – 0TOP ESPORTS
  • 15 MeiTOP ESPORTS0 – 2BILIBILI GAMING
  • 16 AprTOP ESPORTS2 – 0BILIBILI GAMING

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

BILIBILI GAMING1842
TOP ESPORTS1667
Jurang berkesan+175