Ramalan LYON vs Invictus Gaming - League of Legends 10/29

Dijadualkan
League of LegendsSepak mula: 29 Okt 2026, 07:00 PG GMT+8
LYON

LYON

VS

Invictus Gaming

Invictus Gaming
Ramalan
Menang/Kalah
Invictus Gaming menang
51%

Keputusan

Menang/Kalah

Belum diselesaikan
Invictus Gaming menang51%
  • LYON
    49%
  • Invictus Gaming
    51%

Handikap

Handikap peta

Belum diselesaikan
Invictus Gaming75%
  • LYON
    25%
  • Invictus Gaming
    75%

Jumlah

Jumlah peta

Belum diselesaikan
Kurang50%
  • Lebih
    50%
  • Kurang
    50%

Maklumat perlawanan

Liga
League of Legends
Sepak mula
29 Okt 2026, 07:00 PG GMT+8
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

LYONLYONTuan rumah
Prestasi terkini
L
W
W
L
W
W
L
W
W
W
Penilaian Elo1647 +53
Invictus GamingInvictus GamingPelawat
Prestasi terkini
W
W
L
W
L
L
W
W
W
W
Penilaian Elo1651 +118

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

LYON1647
Invictus Gaming1651
Jurang berkesan-4