Ramalan Team Liquid Alienware vs Anyone's Legend - League of Legends 10/27

Tamat
League of LegendsSepak mula: 27 Okt 2026, 06:00 PG GMT+8
Team Liquid Alienware

Team Liquid Alienware

2—0

Anyone's Legend

Anyone's Legend
Ramalan
Menang/Kalah
Anyone's Legend menang
62%

Keputusan

Menang/Kalah

Tersasar
Anyone's Legend menang62%
  • Team Liquid Alienware
    38%
  • Anyone's Legend
    62%

Sebenar 2 - 0

Handikap

Handikap peta

Tersasar
Anyone's Legend82%
  • Team Liquid Alienware
    18%
  • Anyone's Legend
    82%

Jumlah

Jumlah peta

Tepat
Kurang51%
  • Lebih
    49%
  • Kurang
    51%

Maklumat perlawanan

Liga
League of Legends
Sepak mula
27 Okt 2026, 06:00 PG GMT+8
Status
Tamat

Barisan utama

Senarai semasa

Team Liquid Alienware

#PemainPosisi
1
MMorgan
Top
2
JJosedeodo
Jungle
3
QQuid
Mid
4
YYeon
Bot
5
CCoreJJ
Support

Anyone's Legend

#PemainPosisi
1
BBreathe
Top
2
TTarzan
Jungle
3
SShanks
Mid
4
HHope
Bot
5
KKael
Support

Maklumat pertembungan

Team Liquid AlienwareTeam Liquid AlienwareTuan rumah
Prestasi terkini
L
L
W
W
W
W
L
W
W
W
Penilaian Elo1616 +107
Anyone's LegendAnyone's LegendPelawat
Prestasi terkini
L
L
W
W
L
W
L
L
L
W
Penilaian Elo1650 -38

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Team Liquid Alienware1591
Anyone's Legend1675
Jurang berkesan-84