Ramalan LOS vs Team Secret Whales - League of Legends 10/27

Tamat
League of LegendsSepak mula: 27 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
LOS

LOS

2—0

Team Secret Whales

Team Secret Whales
Ramalan
Menang/Kalah
Team Secret Whales menang
53%

Keputusan

Menang/Kalah

Tersasar
Team Secret Whales menang53%
  • LOS
    47%
  • Team Secret Whales
    53%

Sebenar 2 - 0

Handikap

Handikap peta

Tersasar
Team Secret Whales77%
  • LOS
    23%
  • Team Secret Whales
    77%

Jumlah

Jumlah peta

Tepat
Kurang50%
  • Lebih
    50%
  • Kurang
    50%

Maklumat perlawanan

Liga
League of Legends
Sepak mula
27 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Status
Tamat

Barisan utama

Senarai semasa

LOS

#PemainPosisi
1
ZZest
Top
2
CCurse
Jungle
3
FFeisty
Mid
4
DDuduhh
Bot
5
AAckerman
Support

Team Secret Whales

#PemainPosisi
1
PPun
Top
2
HHizto
Jungle
3
DDire
Mid
4
EEddie
Bot
5
BBie
Support

Maklumat pertembungan

LOSLOSTuan rumah
Prestasi terkini
L
L
W
W
W
W
L
W
W
W
Penilaian Elo1587 +110
Team Secret WhalesTeam Secret WhalesPelawat
Prestasi terkini
L
L
W
W
W
L
W
W
W
L
Penilaian Elo1563 +11

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

LOS1566
Team Secret Whales1584
Jurang berkesan-18