Ramalan Samsung Lions vs KIA Tigers - Besbol Profesional Korea 10/27

Dijadualkan
Besbol Profesional KoreaSepak mula: 27 Okt 2026, 05:30 PTG GMT+8
Samsung Lions

Samsung Lions

VS

KIA Tigers

KIA Tigers
Ramalan
Menang/Kalah
KIA Tigers menang
53%

Keputusan

Menang/Kalah

Belum diselesaikan
KIA Tigers menang53%
  • Samsung Lions
    47%
  • KIA Tigers
    53%

Keputusan setiap inning

Belum diselesaikan
Sampel 75 perlawanan
Mata sama47%
  • Mata sama
    47%
  • Samsung Lions
    31%
  • KIA Tigers
    22%

Jumlah

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Sampel 75 perlawanan
Ganjil56%
  • Ganjil
    56%
  • Genap
    44%

Gol

Kedua-dua pasukan mata setiap inning

Belum diselesaikan
Sampel 75 perlawanan
Tidak85%
  • Ya
    15%
  • Tidak
    85%

Istimewa

Inning tambahan

Belum diselesaikan
Sampel 75 perlawanan
Tidak92%
  • Ya
    8%
  • Tidak
    92%

Larian dalam inning pertama

Belum diselesaikan
Sampel 75 perlawanan
Ya52%
  • Ya
    52%
  • Tidak
    48%

Maklumat perlawanan

Liga
Besbol Profesional Korea
Sepak mula
27 Okt 2026, 05:30 PTG GMT+8
Tempat
대구
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Samsung LionsSamsung LionsTuan rumah
Prestasi terkini
L
L
L
L
L
W
L
L
W
W
KIA TigersKIA TigersPelawat
Prestasi terkini
W
W
W
W
W
L
W
W
W
L
Penilaian Elo1540 +3
Rekod pertemuan3 M — 2 M
  • 26 OktSamsung Lions1 – 5KIA Tigers
  • 6 OktKIA Tigers4 – 5Samsung Lions
  • 8 SepSamsung Lions6 – 4KIA Tigers
  • 13 OgoKIA Tigers8 – 9Samsung Lions
  • 12 OgoKIA Tigers7 – 2Samsung Lions

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Samsung Lions1537
Kelebihan tuan rumah+10
KIA Tigers1540
Jurang berkesan+7

Pelempar dijangka

Samsung Lions후라도
KIA Tigers올러

Senarai kecederaan

Samsung Lions

Tiada kecederaan dilaporkan

KIA Tigers

Tiada kecederaan dilaporkan

Kedudukan liga

Liga KBO

# PasukanMK% MenangGBRentetan
1KT WizKT Wiz9049.6470W10
2Samsung LionsSamsung Lions8358.5898L4
3KIA TigersKIA Tigers7963.55612.5W1
4LG TwinsLG Twins7865.54514L1
5Doosan BearsDoosan Bears7366.52517L2
6SSG LandersSSG Landers6574.46825L1
7Lotte GiantsLotte Giants6477.45427W2
8NC DinosNC Dinos6478.45127.5W1
9Hanwha EaglesHanwha Eagles5783.40733.5L2
10Kiwoom HeroesKiwoom Heroes5090.35740.5W1