Spain

Spain

Piala Dunia FIFA
ES
Kumpulan
Group H
Tempat
#1
Mata
7
Elo
2257
3P · 2W 1D 0L · GF 5 · GA 0 · GD +5
Prestasi terkini
W
W
W
W
W
W

Akan datang

Tiada perlawanan akan datang dijadualkan

Keputusan terkini

Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Spain lwn Argentina: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
42%
Spain
Spain · 42%Argentina · 33%Seri · 25%
Tersasar
Spain 1 – 0 Argentina
Masa tambahan · 1X2 dikira pada 90 minit
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
France lwn Spain: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
41%
Spain
Spain · 41%France · 34%Seri · 25%
Tepat
France 0 – 2 Spain
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Spain lwn Belgium: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
62%
Spain
Spain · 62%Seri · 22%Belgium · 17%
Tepat
Spain 2 – 1 Belgium
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Portugal lwn Spain: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
54%
Spain
Spain · 54%Seri · 23%Portugal · 23%
Tepat
Portugal 0 – 1 Spain
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Spain lwn Austria: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
68%
Spain
Spain · 68%Seri · 19%Austria · 12%
Tepat
Spain 3 – 0 Austria
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Uruguay lwn Spain: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
67%
Spain
Spain · 67%Seri · 20%Uruguay · 13%
Tepat
Uruguay 0 – 1 Spain
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Spain lwn Saudi Arabia: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
84%
Spain
Spain · 84%Seri · 12%Saudi Arabia · 4%
Tepat
Spain 4 – 0 Saudi Arabia
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Spain lwn Cape Verde: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
86%
Spain
Spain · 86%Seri · 11%Cape Verde · 3%
Tersasar
Spain 0 – 0 Cape Verde