France

France

Piala Dunia FIFA
FR
Kumpulan
Group I
Tempat
#1
Mata
9
Elo
2065
3P · 3W 0D 0L · GF 10 · GA 2 · GD +8
Prestasi terkini
W
W
W
W
L
L

Akan datang

Tiada perlawanan akan datang dijadualkan

Keputusan terkini

Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
France lwn England: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
43%
France
France · 43%England · 32%Seri · 25%
Tersasar
France 4 – 6 England
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
France lwn Spain: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
41%
Spain
Spain · 41%France · 34%Seri · 25%
Tepat
France 0 – 2 Spain
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
France lwn Morocco: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
61%
France
France · 61%Seri · 22%Morocco · 18%
Tepat
France 2 – 0 Morocco
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Paraguay lwn France: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
70%
France
France · 70%Seri · 19%Paraguay · 11%
Tepat
Paraguay 0 – 1 France
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
France lwn Sweden: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
77%
France
France · 77%Seri · 16%Sweden · 7%
Tepat
France 3 – 0 Sweden
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Norway lwn France: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
55%
France
France · 55%Seri · 23%Norway · 22%
Tepat
Norway 1 – 4 France
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
France lwn Iraq: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
82%
France
France · 82%Seri · 13%Iraq · 5%
Tepat
France 3 – 0 Iraq
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
France lwn Senegal: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
59%
France
France · 59%Seri · 22%Senegal · 18%
Tepat
France 3 – 1 Senegal