England

England

Piala Dunia FIFA
GB
Kumpulan
Group L
Tempat
#1
Mata
7
Elo
2116
3P · 2W 1D 0L · GF 6 · GA 2 · GD +4
Prestasi terkini
W
W
W
W
L
W

Akan datang

Tiada perlawanan akan datang dijadualkan

Keputusan terkini

Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
France lwn England: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
43%
France
France · 43%England · 32%Seri · 25%
Tersasar
France 4 – 6 England
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
England lwn Argentina: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
46%
Argentina
Argentina · 46%England · 29%Seri · 25%
Tepat
England 1 – 2 Argentina
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Norway lwn England: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
50%
England
England · 50%Norway · 26%Seri · 24%
Tersasar
Norway 1 – 2 England
Masa tambahan · 1X2 dikira pada 90 minit
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Mexico lwn England: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
50%
England
England · 50%Mexico · 26%Seri · 24%
Tepat
Mexico 2 – 3 England
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
England lwn Congo DR: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
71%
England
England · 71%Seri · 19%Congo DR · 11%
Tepat
England 2 – 1 Congo DR
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Panama lwn England: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
73%
England
England · 73%Seri · 17%Panama · 9%
Tepat
Panama 0 – 2 England
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
England lwn Ghana: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
82%
England
England · 82%Seri · 13%Ghana · 5%
Tersasar
England 0 – 0 Ghana
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
England lwn Croatia: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
50%
England
England · 50%Croatia · 26%Seri · 24%
Tepat
England 4 – 2 Croatia