Argentina

Argentina

Piala Dunia FIFA
AR
Kumpulan
Group J
Tempat
#1
Mata
9
Elo
2164
3P · 3W 0D 0L · GF 8 · GA 1 · GD +7
Prestasi terkini
W
W
W
W
W
L

Akan datang

Tiada perlawanan akan datang dijadualkan

Keputusan terkini

Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Spain lwn Argentina: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
42%
Spain
Spain · 42%Argentina · 33%Seri · 25%
Tersasar
Spain 1 – 0 Argentina
Masa tambahan · 1X2 dikira pada 90 minit
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
England lwn Argentina: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
46%
Argentina
Argentina · 46%England · 29%Seri · 25%
Tepat
England 1 – 2 Argentina
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Argentina lwn Switzerland: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
59%
Argentina
Argentina · 59%Seri · 22%Switzerland · 18%
Tersasar
Argentina 3 – 1 Switzerland
Masa tambahan · 1X2 dikira pada 90 minit
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Argentina lwn Egypt: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
76%
Argentina
Argentina · 76%Seri · 16%Egypt · 8%
Tepat
Argentina 3 – 2 Egypt
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Argentina lwn Cape Verde: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
83%
Argentina
Argentina · 83%Seri · 13%Cape Verde · 4%
Tersasar
Argentina 3 – 2 Cape Verde
Masa tambahan · 1X2 dikira pada 90 minit
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Jordan lwn Argentina: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
81%
Argentina
Argentina · 81%Seri · 14%Jordan · 5%
Tepat
Jordan 1 – 3 Argentina
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Argentina lwn Austria: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
65%
Argentina
Argentina · 65%Seri · 21%Austria · 15%
Tepat
Argentina 2 – 0 Austria
Piala Dunia FIFA · 1X2
Diselesaikan
Argentina lwn Algeria: tuan rumah menang, seri atau penentang menang?
Pandangan kami
72%
Argentina
Argentina · 72%Seri · 18%Algeria · 10%
Tepat
Argentina 3 – 0 Algeria