Dijadualkan
Serie ASepak mula: 19 Okt 2026, 12:00 PG GMT+8
AC Milan

AC Milan

VS

Atalanta

Atalanta
Ramalan
Keputusan perlawanan
AC Milan menang
54%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
AC Milan menang54%
  • AC Milan
    54%
  • Seri
    23%
  • Atalanta
    23%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis AC Milan -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
AC Milan -0.552%
  • AC Milan
    52%
  • Atalanta
    48%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
AC Milan atau seri77%
  • AC Milan atau seri
    77%
  • AC Milan atau Atalanta
    77%
  • Seri atau Atalanta
    46%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
AC Milan menang54%
  • AC Milan
    54%
  • Atalanta
    23%
  • Pulang modal
    23%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-0
    9%
  • 2-0
    7%
  • 0-1
    6%
  • 2-2
    6%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
AC Milan58%
  • AC Milan
    58%
  • Atalanta
    35%
  • Tiada gol
    6%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri40%
  • AC Milan
    39%
  • Seri
    40%
  • Atalanta
    20%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis AC Milan -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Atalanta +0.555%
  • AC Milan
    45%
  • Atalanta
    55%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang33%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    33%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    17%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    13%
  • SM seri / MP pelawat menang
    9%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Serie A
Sepak mula
19 Okt 2026, 12:00 PG GMT+8
Tempat
San Siro
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

AC MilanAC MilanHOME
Prestasi terkini
W
D
W
D
D
W
W
Penilaian Elo1801 +7
AtalantaAtalantaAWAY
Prestasi terkini
W
L
L
L
W
W
Penilaian Elo1719 -56

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

AC Milan1801
Kelebihan tuan rumah+70
Atalanta1719
Jurang berkesan+152

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1InternazionaleInternazionale6510+1016
2LazioLazio6510+716
3AS RomaAS Roma6420+1114
4FrosinoneFrosinone7412+413
5CagliariCagliari6411+313
6AC MilanAC Milan6330+612
7JuventusJuventus6321+411
8ComoComo6321+311
9NapoliNapoli6312+410
10AtalantaAtalanta630309
11SassuoloSassuolo7223-28
12TorinoTorino6213-27
13LecceLecce6204-66
14BolognaBologna6123-25
15UdineseUdinese6114-44
16MonzaMonza6114-64
17GenoaGenoa6114-64
18ParmaParma6114-64
19FiorentinaFiorentina6114-74
20VeneziaVenezia6006-110