Dijadualkan
Serie ASepak mula: 18 Okt 2026, 12:00 PG GMT+8
Bologna

Bologna

VS

Internazionale

Internazionale
Ramalan
Keputusan perlawanan
Internazionale menang
56%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Internazionale menang56%
  • Bologna
    21%
  • Seri
    23%
  • Internazionale
    56%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Bologna +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Internazionale -0.553%
  • Bologna
    47%
  • Internazionale
    53%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.562%
  • Lebih
    38%
  • Kurang
    62%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap51%
  • Ganjil
    49%
  • Genap
    51%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Seri atau Internazionale79%
  • Bologna atau seri
    44%
  • Bologna atau Internazionale
    77%
  • Seri atau Internazionale
    79%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Internazionale menang56%
  • Bologna
    21%
  • Internazionale
    56%
  • Pulang modal
    23%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol47%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    47%
  • 4-5 gol
    24%
  • 6+ gol
    7%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya53%
  • Ya
    53%
  • Tidak
    47%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-111%
  • 1-1
    11%
  • 0-1
    10%
  • 1-2
    10%
  • 0-2
    10%
  • 0-0
    6%
  • 1-3
    6%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Internazionale60%
  • Bologna
    34%
  • Internazionale
    60%
  • Tiada gol
    6%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Internazionale menang41%
  • Bologna
    19%
  • Seri
    40%
  • Internazionale
    41%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Bologna +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Bologna +0.555%
  • Bologna
    55%
  • Internazionale
    45%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 12:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang35%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    35%
  • SM seri / MP pelawat menang
    18%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    12%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    8%
  • SM pelawat menang / MP seri
    5%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Serie A
Sepak mula
18 Okt 2026, 12:00 PG GMT+8
Tempat
Renato Dall'Ara
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

BolognaBolognaHOME
Prestasi terkini
W
D
L
D
L
L
Penilaian Elo1632 -16
InternazionaleInternazionaleAWAY
Prestasi terkini
W
D
W
W
W
W
Penilaian Elo1872 +35

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Bologna1632
Kelebihan tuan rumah+70
Internazionale1872
Jurang berkesan-170

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1InternazionaleInternazionale6510+1016
2LazioLazio6510+716
3AS RomaAS Roma6420+1114
4FrosinoneFrosinone7412+413
5CagliariCagliari6411+313
6AC MilanAC Milan6330+612
7JuventusJuventus6321+411
8ComoComo6321+311
9NapoliNapoli6312+410
10AtalantaAtalanta630309
11SassuoloSassuolo7223-28
12TorinoTorino6213-27
13LecceLecce6204-66
14BolognaBologna6123-25
15UdineseUdinese6114-44
16MonzaMonza6114-64
17GenoaGenoa6114-64
18ParmaParma6114-64
19FiorentinaFiorentina6114-74
20VeneziaVenezia6006-110