Dijadualkan
Serie ASepak mula: 18 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
AS Roma

AS Roma

VS

Genoa

Genoa
Ramalan
Keputusan perlawanan
AS Roma menang
73%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
AS Roma menang73%
  • AS Roma
    73%
  • Seri
    18%
  • Genoa
    10%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis AS Roma -1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Genoa +1.551%
  • AS Roma
    49%
  • Genoa
    51%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 16:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 16:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 16:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 0.551%
  • Lebih
    49%
  • Kurang
    51%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 16:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Genap50%
  • Ganjil
    50%
  • Genap
    50%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
AS Roma atau seri90%
  • AS Roma atau seri
    90%
  • AS Roma atau Genoa
    82%
  • Seri atau Genoa
    27%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
AS Roma menang73%
  • AS Roma
    73%
  • Genoa
    10%
  • Pulang modal
    18%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol46%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    46%
  • 4-5 gol
    24%
  • 6+ gol
    7%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Tidak58%
  • Ya
    42%
  • Tidak
    58%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
2-014%
  • 2-0
    14%
  • 1-0
    13%
  • 3-0
    10%
  • 2-1
    9%
  • 1-1
    8%
  • 3-1
    7%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
AS Roma73%
  • AS Roma
    73%
  • Genoa
    21%
  • Tiada gol
    6%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
AS Roma menang52%
  • AS Roma
    52%
  • Seri
    37%
  • Genoa
    11%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis AS Roma -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
AS Roma -0.551%
  • AS Roma
    51%
  • Genoa
    49%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 16:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 16:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang49%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    49%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    22%
  • SM seri / MP seri
    12%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    5%
  • SM seri / MP pelawat menang
    4%
  • SM pelawat menang / MP seri
    3%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:54 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Serie A
Sepak mula
18 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Tempat
Olimpico
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

AS RomaAS RomaHOME
Prestasi terkini
D
D
W
W
W
W
Penilaian Elo1800 +53
GenoaGenoaAWAY
Prestasi terkini
W
L
D
L
L
L
Penilaian Elo1518 -45

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

AS Roma1800
Kelebihan tuan rumah+70
Genoa1518
Jurang berkesan+352

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1InternazionaleInternazionale6510+1016
2LazioLazio6510+716
3AS RomaAS Roma6420+1114
4FrosinoneFrosinone7412+413
5CagliariCagliari6411+313
6AC MilanAC Milan6330+612
7JuventusJuventus6321+411
8ComoComo6321+311
9NapoliNapoli6312+410
10AtalantaAtalanta630309
11SassuoloSassuolo7223-28
12TorinoTorino6213-27
13LecceLecce6204-66
14BolognaBologna6123-25
15UdineseUdinese6114-44
16MonzaMonza6114-64
17GenoaGenoa6114-64
18ParmaParma6114-64
19FiorentinaFiorentina6114-74
20VeneziaVenezia6006-110