Dijadualkan
Serie ASepak mula: 20 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Parma

Parma

VS

Torino

Torino
Ramalan
Keputusan perlawanan
Torino menang
41%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Torino menang41%
  • Parma
    34%
  • Seri
    25%
  • Torino
    41%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Parma atau Torino75%
  • Parma atau seri
    60%
  • Parma atau Torino
    75%
  • Seri atau Torino
    65%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Torino menang40%
  • Parma
    35%
  • Torino
    40%
  • Pulang modal
    25%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya57%
  • Ya
    57%
  • Tidak
    43%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    9%
  • 0-1
    8%
  • 1-0
    7%
  • 1-2
    7%
  • 2-2
    7%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Torino48%
  • Parma
    46%
  • Torino
    48%
  • Tiada gol
    6%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri41%
  • Parma
    28%
  • Seri
    41%
  • Torino
    31%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang24%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    24%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    20%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP pelawat menang
    14%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    12%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Serie A
Sepak mula
20 Okt 2026, 02:45 PG GMT+8
Tempat
Ennio Tardini
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

ParmaParmaHOME
Prestasi terkini
L
W
L
D
L
L
Penilaian Elo1490 -7
TorinoTorinoAWAY
Prestasi terkini
W
D
L
W
L
L
Penilaian Elo1593 +6

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Parma1490
Kelebihan tuan rumah+70
Torino1593
Jurang berkesan-32

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1InternazionaleInternazionale6510+1016
2LazioLazio6510+716
3AS RomaAS Roma6420+1114
4FrosinoneFrosinone7412+413
5CagliariCagliari6411+313
6AC MilanAC Milan6330+612
7JuventusJuventus6321+411
8ComoComo6321+311
9NapoliNapoli6312+410
10AtalantaAtalanta630309
11SassuoloSassuolo7223-28
12TorinoTorino6213-27
13LecceLecce6204-66
14BolognaBologna6123-25
15UdineseUdinese6114-44
16MonzaMonza6114-64
17GenoaGenoa6114-64
18ParmaParma6114-64
19FiorentinaFiorentina6114-74
20VeneziaVenezia6006-110