Dijadualkan
Serie ASepak mula: 18 Okt 2026, 09:00 PTG GMT+8
Fiorentina

Fiorentina

VS

Como

Como
Ramalan
Keputusan perlawanan
Fiorentina menang
41%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Fiorentina menang41%
  • Fiorentina
    41%
  • Seri
    25%
  • Como
    34%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Fiorentina +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Fiorentina +0.558%
  • Fiorentina
    58%
  • Como
    42%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.553%
  • Lebih
    47%
  • Kurang
    53%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.556%
  • Lebih
    44%
  • Kurang
    56%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Fiorentina atau Como75%
  • Fiorentina atau seri
    66%
  • Fiorentina atau Como
    75%
  • Seri atau Como
    59%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Fiorentina menang41%
  • Fiorentina
    41%
  • Como
    34%
  • Pulang modal
    25%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya57%
  • Ya
    57%
  • Tidak
    43%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    9%
  • 1-0
    8%
  • 0-1
    7%
  • 1-2
    7%
  • 2-2
    7%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Fiorentina51%
  • Fiorentina
    51%
  • Como
    43%
  • Tiada gol
    6%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri41%
  • Fiorentina
    32%
  • Seri
    41%
  • Como
    27%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Fiorentina +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Fiorentina +0.561%
  • Fiorentina
    61%
  • Como
    39%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.557%
  • Lebih
    43%
  • Kurang
    57%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang25%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    25%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    14%
  • SM seri / MP pelawat menang
    12%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
seriea-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Serie A
Sepak mula
18 Okt 2026, 09:00 PTG GMT+8
Tempat
Stadio Artemio Franchi
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

FiorentinaFiorentinaHOME
Prestasi terkini
L
D
W
L
L
L
Penilaian Elo1584 -79
ComoComoAWAY
Prestasi terkini
D
L
W
W
W
D
Penilaian Elo1618 +54

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Fiorentina1584
Kelebihan tuan rumah+70
Como1618
Jurang berkesan+36

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1InternazionaleInternazionale6510+1016
2LazioLazio6510+716
3AS RomaAS Roma6420+1114
4FrosinoneFrosinone7412+413
5CagliariCagliari6411+313
6AC MilanAC Milan6330+612
7JuventusJuventus6321+411
8ComoComo6321+311
9NapoliNapoli6312+410
10AtalantaAtalanta630309
11SassuoloSassuolo7223-28
12TorinoTorino6213-27
13LecceLecce6204-66
14BolognaBologna6123-25
15UdineseUdinese6114-44
16MonzaMonza6114-64
17GenoaGenoa6114-64
18ParmaParma6114-64
19FiorentinaFiorentina6114-74
20VeneziaVenezia6006-110