Dijadualkan
Liga PortugalSepak mula: 20 Okt 2026, 03:15 PG GMT+8
Braga

Braga

VS

Gil Vicente

Gil Vicente
Ramalan
Keputusan perlawanan
Braga menang
61%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Braga menang61%
  • Braga
    61%
  • Seri
    22%
  • Gil Vicente
    17%
primeira-liga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
primeira-liga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Braga atau seri82%
  • Braga atau seri
    82%
  • Braga atau Gil Vicente
    78%
  • Seri atau Gil Vicente
    40%
primeira-liga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=203
Braga menang60%
  • Braga
    60%
  • Gil Vicente
    18%
  • Pulang modal
    22%
primeira-liga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
primeira-liga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ya55%
  • Ya
    55%
  • Tidak
    45%
primeira-liga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
1-010%
  • 1-0
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-1
    10%
  • 2-0
    8%
  • 0-0
    6%
  • 0-1
    6%
primeira-liga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Braga62%
  • Braga
    62%
  • Gil Vicente
    31%
  • Tiada gol
    7%
primeira-liga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Braga menang43%
  • Braga
    43%
  • Seri
    40%
  • Gil Vicente
    17%
primeira-liga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang38%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    38%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    10%
  • SM seri / MP pelawat menang
    7%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    4%
primeira-liga-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Portugal
Sepak mula
20 Okt 2026, 03:15 PG GMT+8
Tempat
Estádio Municipal de Braga
Status
Dijadualkan

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Braga1690
Kelebihan tuan rumah+80
Gil Vicente1550
Jurang berkesan+220

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1FC PortoFC Porto8800+1624
2BenficaBenfica8611+1719
3Sporting CPSporting CP8530+1118
4Santa ClaraSanta Clara8530+818
5AroucaArouca8422+414
6Académico de ViseuAcadémico de Viseu8422+114
7AlvercaAlverca8323+111
8Gil VicenteGil Vicente7322+111
9BragaBraga7322011
10EstrelaEstrela8242-110
11MaritimoMaritimo8224-58
12MoreirenseMoreirense8224-78
13FC FamalicaoFC Famalicao8143-17
14Rio AveRio Ave8215-97
15Vitória de GuimaraesVitória de Guimaraes8125-55
16C.D. NacionalC.D. Nacional8116-94
17Casa PiaCasa Pia8116-144
18EstorilEstoril8026-82