Dijadualkan
Liga Perdana InggerisSepak mula: 18 Okt 2026, 09:00 PTG GMT+8
AFC Bournemouth

AFC Bournemouth

VS

Sunderland

Sunderland
Ramalan
Keputusan perlawanan
AFC Bournemouth menang
59%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
AFC Bournemouth menang59%
  • AFC Bournemouth
    59%
  • Seri
    22%
  • Sunderland
    19%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis AFC Bournemouth -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
AFC Bournemouth -0.554%
  • AFC Bournemouth
    54%
  • Sunderland
    46%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.553%
  • Lebih
    53%
  • Kurang
    47%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.562%
  • Lebih
    38%
  • Kurang
    62%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
AFC Bournemouth atau seri80%
  • AFC Bournemouth atau seri
    80%
  • AFC Bournemouth atau Sunderland
    78%
  • Seri atau Sunderland
    42%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
AFC Bournemouth menang58%
  • AFC Bournemouth
    58%
  • Sunderland
    20%
  • Pulang modal
    22%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    8%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-0
    9%
  • 2-0
    8%
  • 2-2
    6%
  • 0-1
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
AFC Bournemouth61%
  • AFC Bournemouth
    61%
  • Sunderland
    33%
  • Tiada gol
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
AFC Bournemouth menang41%
  • AFC Bournemouth
    41%
  • Seri
    40%
  • Sunderland
    18%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis AFC Bournemouth -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Sunderland +0.554%
  • AFC Bournemouth
    46%
  • Sunderland
    54%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang36%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    36%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    11%
  • SM seri / MP pelawat menang
    8%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Perdana Inggeris
Sepak mula
18 Okt 2026, 09:00 PTG GMT+8
Tempat
Vitality Stadium
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

AFC BournemouthAFC BournemouthHOME
Prestasi terkini
W
L
L
D
D
D
L
Penilaian Elo1692 +135
SunderlandSunderlandAWAY
Prestasi terkini
W
L
L
L
D
W
L
Penilaian Elo1614 +217

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

AFC Bournemouth1536
Kelebihan tuan rumah+70
Sunderland1411
Jurang berkesan+195

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Manchester CityManchester City6600+1118
2ArsenalArsenal6501+515
3Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion6411+1313
4BrentfordBrentford6240+610
5EvertonEverton6240+310
6ChelseaChelsea6312+210
7Leeds UnitedLeeds United6231+39
8Hull CityHull City6231+29
9LiverpoolLiverpool623109
10Ipswich TownIpswich Town6303-39
11Newcastle UnitedNewcastle United6222-38
12Crystal PalaceCrystal Palace6213-37
13Manchester UnitedManchester United613206
14Coventry CityCoventry City6204-66
15Nottingham ForestNottingham Forest6123-35
16Aston VillaAston Villa6123-55
17SunderlandSunderland6114-64
18AFC BournemouthAFC Bournemouth6033-63
19Tottenham HotspurTottenham Hotspur6033-63
20FulhamFulham6024-42