Dijadualkan
Liga Perdana InggerisSepak mula: 18 Okt 2026, 09:00 PTG GMT+8
Leeds United

Leeds United

VS

Manchester United

Manchester United
Ramalan
Keputusan perlawanan
Manchester United menang
38%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Manchester United menang38%
  • Leeds United
    37%
  • Seri
    25%
  • Manchester United
    38%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Leeds United -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Manchester United +0.556%
  • Leeds United
    44%
  • Manchester United
    56%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.554%
  • Lebih
    46%
  • Kurang
    54%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Leeds United atau Manchester United75%
  • Leeds United atau seri
    63%
  • Leeds United atau Manchester United
    75%
  • Seri atau Manchester United
    62%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Leeds United menang38%
  • Leeds United
    38%
  • Manchester United
    37%
  • Pulang modal
    25%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    8%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya57%
  • Ya
    57%
  • Tidak
    43%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    9%
  • 0-1
    7%
  • 1-0
    7%
  • 1-2
    7%
  • 2-2
    7%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Leeds United48%
  • Leeds United
    48%
  • Manchester United
    46%
  • Tiada gol
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri42%
  • Leeds United
    30%
  • Seri
    42%
  • Manchester United
    29%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Leeds United -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Manchester United +0.560%
  • Leeds United
    40%
  • Manchester United
    60%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 10:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang22%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    22%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    21%
  • SM seri / MP seri
    15%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    14%
  • SM seri / MP pelawat menang
    13%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Perdana Inggeris
Sepak mula
18 Okt 2026, 09:00 PTG GMT+8
Tempat
Elland Road
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Leeds UnitedLeeds UnitedHOME
Prestasi terkini
L
D
W
D
D
W
Penilaian Elo1567 +47
Manchester UnitedManchester UnitedAWAY
Prestasi terkini
D
D
L
D
W
L
Penilaian Elo1638 -6

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Leeds United1567
Kelebihan tuan rumah+70
Manchester United1638
Jurang berkesan-1

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Manchester CityManchester City6600+1118
2ArsenalArsenal6501+515
3Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion6411+1313
4BrentfordBrentford6240+610
5EvertonEverton6240+310
6ChelseaChelsea6312+210
7Leeds UnitedLeeds United6231+39
8Hull CityHull City6231+29
9LiverpoolLiverpool623109
10Ipswich TownIpswich Town6303-39
11Newcastle UnitedNewcastle United6222-38
12Crystal PalaceCrystal Palace6213-37
13Manchester UnitedManchester United613206
14Coventry CityCoventry City6204-66
15Nottingham ForestNottingham Forest6123-35
16Aston VillaAston Villa6123-55
17SunderlandSunderland6114-64
18AFC BournemouthAFC Bournemouth6033-63
19Tottenham HotspurTottenham Hotspur6033-63
20FulhamFulham6024-42