Dijadualkan
Liga Perdana InggerisSepak mula: 20 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur

VS

Coventry City

Coventry City
Ramalan
Keputusan perlawanan
Tottenham Hotspur menang
60%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Tottenham Hotspur menang60%
  • Tottenham Hotspur
    60%
  • Seri
    22%
  • Coventry City
    18%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Tottenham Hotspur atau seri82%
  • Tottenham Hotspur atau seri
    82%
  • Tottenham Hotspur atau Coventry City
    78%
  • Seri atau Coventry City
    40%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Tottenham Hotspur menang59%
  • Tottenham Hotspur
    59%
  • Coventry City
    19%
  • Pulang modal
    22%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    8%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
2-110%
  • 2-1
    10%
  • 1-1
    10%
  • 1-0
    9%
  • 2-0
    8%
  • 2-2
    6%
  • 0-0
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Tottenham Hotspur62%
  • Tottenham Hotspur
    62%
  • Coventry City
    32%
  • Tiada gol
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Tottenham Hotspur menang42%
  • Tottenham Hotspur
    42%
  • Seri
    40%
  • Coventry City
    17%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang37%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    37%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    10%
  • SM seri / MP pelawat menang
    7%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    4%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 03:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Perdana Inggeris
Sepak mula
20 Okt 2026, 03:00 PG GMT+8
Tempat
Tottenham Hotspur Stadium
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Tottenham HotspurTottenham HotspurHOME
Prestasi terkini
D
L
D
D
L
L
Penilaian Elo1603 -53
Coventry CityCoventry CityAWAY
Prestasi terkini
W
W
L
L
L
L
Penilaian Elo1461 +44

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Tottenham Hotspur1603
Kelebihan tuan rumah+70
Coventry City1461
Jurang berkesan+213

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Manchester CityManchester City6600+1118
2ArsenalArsenal6501+515
3Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion6411+1313
4BrentfordBrentford6240+610
5EvertonEverton6240+310
6ChelseaChelsea6312+210
7Leeds UnitedLeeds United6231+39
8Hull CityHull City6231+29
9LiverpoolLiverpool623109
10Ipswich TownIpswich Town6303-39
11Newcastle UnitedNewcastle United6222-38
12Crystal PalaceCrystal Palace6213-37
13Manchester UnitedManchester United613206
14Coventry CityCoventry City6204-66
15Nottingham ForestNottingham Forest6123-35
16Aston VillaAston Villa6123-55
17SunderlandSunderland6114-64
18AFC BournemouthAFC Bournemouth6033-63
19Tottenham HotspurTottenham Hotspur6033-63
20FulhamFulham6024-42