Dijadualkan
Liga Perdana InggerisSepak mula: 18 Okt 2026, 11:30 PTG GMT+8
Nottingham Forest

Nottingham Forest

VS

Arsenal

Arsenal
Ramalan
Keputusan perlawanan
Arsenal menang
61%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Arsenal menang61%
  • Nottingham Forest
    17%
  • Seri
    22%
  • Arsenal
    61%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Nottingham Forest +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Arsenal -0.555%
  • Nottingham Forest
    45%
  • Arsenal
    55%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.563%
  • Lebih
    37%
  • Kurang
    63%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.554%
  • Lebih
    54%
  • Kurang
    46%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Seri atau Arsenal81%
  • Nottingham Forest atau seri
    41%
  • Nottingham Forest atau Arsenal
    78%
  • Seri atau Arsenal
    81%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Arsenal menang59%
  • Nottingham Forest
    19%
  • Arsenal
    59%
  • Pulang modal
    22%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    8%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 0-1
    9%
  • 0-2
    8%
  • 1-2
    8%
  • 2-1
    7%
  • 0-0
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Arsenal59%
  • Nottingham Forest
    34%
  • Arsenal
    59%
  • Tiada gol
    6%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Arsenal menang41%
  • Nottingham Forest
    18%
  • Seri
    40%
  • Arsenal
    41%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Nottingham Forest +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Nottingham Forest +0.553%
  • Nottingham Forest
    53%
  • Arsenal
    47%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 12:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang36%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    36%
  • SM seri / MP pelawat menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    13%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    10%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    7%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    4%
epl-elo-v1 · Dikunci pada 10-16 00:25 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Liga Perdana Inggeris
Sepak mula
18 Okt 2026, 11:30 PTG GMT+8
Tempat
The City Ground
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Nottingham ForestNottingham ForestHOME
Prestasi terkini
L
L
W
D
D
L
Penilaian Elo1550 -20
ArsenalArsenalAWAY
Prestasi terkini
W
L
W
W
W
W
Penilaian Elo1839 -15

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Nottingham Forest1550
Kelebihan tuan rumah+70
Arsenal1839
Jurang berkesan-218

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1Manchester CityManchester City6600+1118
2ArsenalArsenal6501+515
3Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion6411+1313
4BrentfordBrentford6240+610
5EvertonEverton6240+310
6ChelseaChelsea6312+210
7Leeds UnitedLeeds United6231+39
8Hull CityHull City6231+29
9LiverpoolLiverpool623109
10Ipswich TownIpswich Town6303-39
11Newcastle UnitedNewcastle United6222-38
12Crystal PalaceCrystal Palace6213-37
13Manchester UnitedManchester United613206
14Coventry CityCoventry City6204-66
15Nottingham ForestNottingham Forest6123-35
16Aston VillaAston Villa6123-55
17SunderlandSunderland6114-64
18AFC BournemouthAFC Bournemouth6033-63
19Tottenham HotspurTottenham Hotspur6033-63
20FulhamFulham6024-42