Dijadualkan
Besbol Profesional JepunSepak mula: 24 Okt 2026, 05:30 PTG GMT+8
Yokohama DeNA BayStars

Yokohama DeNA BayStars

VS

Fukuoka SoftBank Hawks

Fukuoka SoftBank Hawks
Ramalan
Menang/Kalah
Fukuoka SoftBank Hawks menang
56%

Perlawanan penuh

Menang/Kalah

Belum diselesaikan
Fukuoka SoftBank Hawks menang56%
  • Yokohama DeNA BayStars
    44%
  • Fukuoka SoftBank Hawks
    56%
elo-v1 · Dikunci pada 10-18 19:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Sampel 83 perlawanan
Ganjil57%
  • Ganjil
    57%
  • Genap
    43%
score-model-v1 · Dikunci pada 10-18 19:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Margin kemenangan

Belum diselesaikan
Sampel 82 perlawanan
Pelawat menang 3+26%
  • Pelawat menang 3+
    26%
  • Tuan rumah menang 3+
    20%
  • Tuan rumah menang 1
    19%
  • Pelawat menang 1
    12%
  • Pelawat menang 2
    12%
  • Tuan rumah menang 2
    10%
score-model-v1 · Dikunci pada 10-18 19:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lima inning pertama

Pemenang lima inning pertama

Belum diselesaikan
Sampel 64 perlawanan
Fukuoka SoftBank Hawks menang42%
  • Yokohama DeNA BayStars
    39%
  • Fukuoka SoftBank Hawks
    42%
  • Pulang modal
    19%
score-model-v1 · Dikunci pada 10-18 19:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Larian dalam inning pertama

Belum diselesaikan
Sampel 83 perlawanan
Tidak52%
  • Ya
    48%
  • Tidak
    52%
score-model-v1 · Dikunci pada 10-18 19:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Maklumat perlawanan

Liga
Besbol Profesional Jepun
Sepak mula
24 Okt 2026, 05:30 PTG GMT+8
Tempat
横浜
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Yokohama DeNA BayStarsYokohama DeNA BayStarsHOME
Prestasi terkini
W
W
W
W
W
W
W
W
L
L
Fukuoka SoftBank HawksFukuoka SoftBank HawksAWAY
Prestasi terkini
W
W
W
L
L
W
W
W
W
W
Rekod pertemuan1 M — 4 M
  • 7 JunYokohama DeNA BayStars2 – 4Fukuoka SoftBank Hawks
  • 6 JunYokohama DeNA BayStars3 – 6Fukuoka SoftBank Hawks
  • 5 JunYokohama DeNA BayStars8 – 3Fukuoka SoftBank Hawks
  • 15 JunFukuoka SoftBank Hawks4 – 3Yokohama DeNA BayStars
  • 14 JunFukuoka SoftBank Hawks4 – 0Yokohama DeNA BayStars

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Yokohama DeNA BayStars1538
Kelebihan tuan rumah+40
Fukuoka SoftBank Hawks1623
Jurang berkesan-45

Senarai kecederaan

Yokohama DeNA BayStars

Tiada kecederaan dilaporkan

Fukuoka SoftBank Hawks

Tiada kecederaan dilaporkan

Kedudukan liga

Liga Central

# PasukanMKPCTGBStrk
1Hanshin TigersHanshin Tigers7962.5600—
2Yomiuri GiantsYomiuri Giants7664.5432.5—
3Yokohama DeNA BayStarsYokohama DeNA BayStars7169.5077.5—
4Hiroshima Toyo CarpHiroshima Toyo Carp6178.43917—
5Tokyo Yakult SwallowsTokyo Yakult Swallows6180.43318—
6Chunichi DragonsChunichi Dragons6081.42619—

Liga Pacific

# PasukanMKPCTGBStrk
1Fukuoka SoftBank HawksFukuoka SoftBank Hawks9149.6500—
2Saitama Seibu LionsSaitama Seibu Lions7960.56811.5—
3Hokkaido Nippon-Ham FightersHokkaido Nippon-Ham Fighters7862.55713—
4Orix BuffaloesOrix Buffaloes6576.46126.5—
5Chiba Lotte MarinesChiba Lotte Marines6377.45028—
6Tohoku Rakuten Golden EaglesTohoku Rakuten Golden Eagles5884.40834—