US
2026-27

Jadual, Skor & Ramalan NHL

30 hari lepas: kadar tepat 53% (142 ramalan) Rekod prestasi →

Ramalan hari ini

Esok

10/19 (Isn)

Menang/Kalah · kadar tepat · 30 hari lepas

LigaModelKadar tepatTepat / percubaanDiselesaikanKeyakinan purata
NHLelo-v1Sampel terlalu kecil (n=13)10 / 131357.0%

Menang/Kalah · kadar tepat · musim ini

LigaModelKadar tepatTepat / percubaanDiselesaikanKeyakinan purata
NHLelo-v1Sampel terlalu kecil (n=13)10 / 131357.0%

Papan pendahulu Elo (30 teratas)

1AvalancheAvalanche1571+71.3
2LightningLightning1543+43.2
3SabresSabres1536+35.7
4SenatorsSenators1524+24.5
5WildWild1524+24.4
6MammothMammoth1523+23.2
7BruinsBruins1518+18.1
8PenguinsPenguins1516+15.7
9Golden KnightsGolden Knights1513+13.3
10OilersOilers1506+5.8
11FlyersFlyers1502+2.1
12IslandersIslanders1492-8.5
13Red WingsRed Wings1491-9.1
14RangersRangers1489-10.8
15DucksDucks1486-14.1
16DevilsDevils1486-14.2
17PanthersPanthers1484-15.7
18PredatorsPredators1482-18.4
19BluesBlues1479-21.4
20JetsJets1477-22.9
21SharksSharks1474-25.6
22KrakenKraken1472-28.2
23Maple LeafsMaple Leafs1465-34.7
24FlamesFlames1465-35.4
25BlackhawksBlackhawks1460-40.1
26CanucksCanucks1428-72.3