Dijadualkan
MLSSepak mula: 18 Okt 2026, 07:30 PG GMT+8
Orlando City SC

Orlando City SC

VS

D.C. United

D.C. United
Ramalan
Keputusan perlawanan
Orlando City SC menang
53%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Orlando City SC menang53%
  • Orlando City SC
    53%
  • Seri
    24%
  • D.C. United
    24%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Orlando City SC -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Orlando City SC -0.551%
  • Orlando City SC
    51%
  • D.C. United
    49%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.563%
  • Lebih
    37%
  • Kurang
    63%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Orlando City SC atau D.C. United76%
  • Orlando City SC atau seri
    76%
  • Orlando City SC atau D.C. United
    76%
  • Seri atau D.C. United
    48%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=203
Orlando City SC menang52%
  • Orlando City SC
    52%
  • D.C. United
    24%
  • Pulang modal
    24%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 2-1
    10%
  • 1-0
    9%
  • 2-0
    7%
  • 0-1
    7%
  • 0-0
    6%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Orlando City SC57%
  • Orlando City SC
    57%
  • D.C. United
    36%
  • Tiada gol
    7%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Seri41%
  • Orlando City SC
    39%
  • Seri
    41%
  • D.C. United
    21%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Orlando City SC -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
D.C. United +0.556%
  • Orlando City SC
    44%
  • D.C. United
    56%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang32%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    32%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    17%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    13%
  • SM seri / MP pelawat menang
    9%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
MLS
Sepak mula
18 Okt 2026, 07:30 PG GMT+8
Tempat
Inter&Co Stadium
Status
Dijadualkan

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Orlando City SC1580
Kelebihan tuan rumah+90
D.C. United1530
Jurang berkesan+140

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

Eastern Conference

# PasukanPWDLGDPts
1Nashville SCNashville SC292063+4166
2Inter Miami CFInter Miami CF2914105+2052
3New England RevolutionNew England Revolution2915410+749
4Chicago Fire FCChicago Fire FC291469+948
5Charlotte FCCharlotte FC291379+846
6Philadelphia UnionPhiladelphia Union2913610+1345
7Orlando City SCOrlando City SC2911513-1538
8FC CincinnatiFC Cincinnati289910-836
9Red Bull New YorkRed Bull New York2910613-1536
10New York City FCNew York City FC298912+233
11Toronto FCToronto FC2971210-1133
12D.C. UnitedD.C. United287129-1133
13Columbus CrewColumbus Crew299515-332
14Atlanta United FCAtlanta United FC298615-1230
15CF MontréalCF Montréal296617-2424

Western Conference

# PasukanPWDLGDPts
1Vancouver WhitecapsVancouver Whitecaps291577+3152
2St. Louis CITY SCSt. Louis CITY SC291496+1651
3FC DallasFC Dallas291487+850
4San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes291388+1047
5Houston Dynamo FCHouston Dynamo FC291379+246
6LAFCLAFC301299+1545
7Seattle Sounders FCSeattle Sounders FC2911810+241
8LA GalaxyLA Galaxy3010911-939
9Colorado RapidsColorado Rapids2911513038
10San Diego FCSan Diego FC298912-333
11Portland TimbersPortland Timbers299614-533
12Real Salt LakeReal Salt Lake299614-533
13Minnesota United FCMinnesota United FC2971012-931
14Austin FCAustin FC2971012-1731
15Sporting Kansas CitySporting Kansas City296419-3722