Dijadualkan
MLSSepak mula: 18 Okt 2026, 02:30 PG GMT+8
Philadelphia Union

Philadelphia Union

VS

Charlotte FC

Charlotte FC
Ramalan
Keputusan perlawanan
Philadelphia Union menang
60%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Philadelphia Union menang60%
  • Philadelphia Union
    60%
  • Seri
    22%
  • Charlotte FC
    18%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 13:21 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Philadelphia Union -1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Charlotte FC +1.557%
  • Philadelphia Union
    43%
  • Charlotte FC
    57%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 3.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 3.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 2.561%
  • Lebih
    39%
  • Kurang
    61%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.564%
  • Lebih
    36%
  • Kurang
    64%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Philadelphia Union atau seri81%
  • Philadelphia Union atau seri
    81%
  • Philadelphia Union atau Charlotte FC
    78%
  • Seri atau Charlotte FC
    41%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=203
Philadelphia Union menang59%
  • Philadelphia Union
    59%
  • Charlotte FC
    19%
  • Pulang modal
    22%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    22%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Ya55%
  • Ya
    55%
  • Tidak
    45%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
2-110%
  • 2-1
    10%
  • 1-1
    10%
  • 1-0
    10%
  • 2-0
    8%
  • 0-0
    6%
  • 0-1
    6%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Philadelphia Union62%
  • Philadelphia Union
    62%
  • Charlotte FC
    31%
  • Tiada gol
    7%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
Philadelphia Union menang43%
  • Philadelphia Union
    43%
  • Seri
    40%
  • Charlotte FC
    17%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Philadelphia Union -0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Charlotte FC +0.553%
  • Philadelphia Union
    47%
  • Charlotte FC
    53%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 00:09 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
Dalam pengesahan · n=268
SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang37%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    37%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    19%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    10%
  • SM seri / MP pelawat menang
    7%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    4%
mls-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 17:06 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
MLS
Sepak mula
18 Okt 2026, 02:30 PG GMT+8
Tempat
Subaru Park
Status
Dijadualkan

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Philadelphia Union1670
Kelebihan tuan rumah+90
Charlotte FC1550
Jurang berkesan+210

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

Eastern Conference

# PasukanPWDLGDPts
1Nashville SCNashville SC292063+4166
2Inter Miami CFInter Miami CF2914105+2052
3New England RevolutionNew England Revolution2915410+749
4Chicago Fire FCChicago Fire FC291469+948
5Charlotte FCCharlotte FC291379+846
6Philadelphia UnionPhiladelphia Union2913610+1345
7Orlando City SCOrlando City SC2911513-1538
8FC CincinnatiFC Cincinnati289910-836
9Red Bull New YorkRed Bull New York2910613-1536
10New York City FCNew York City FC298912+233
11Toronto FCToronto FC2971210-1133
12D.C. UnitedD.C. United287129-1133
13Columbus CrewColumbus Crew299515-332
14Atlanta United FCAtlanta United FC298615-1230
15CF MontréalCF Montréal296617-2424

Western Conference

# PasukanPWDLGDPts
1Vancouver WhitecapsVancouver Whitecaps291577+3152
2St. Louis CITY SCSt. Louis CITY SC291496+1651
3FC DallasFC Dallas291487+850
4San Jose EarthquakesSan Jose Earthquakes291388+1047
5Houston Dynamo FCHouston Dynamo FC291379+246
6LAFCLAFC301299+1545
7Seattle Sounders FCSeattle Sounders FC2911810+241
8LA GalaxyLA Galaxy3010911-939
9Colorado RapidsColorado Rapids2911513038
10San Diego FCSan Diego FC298912-333
11Portland TimbersPortland Timbers299614-533
12Real Salt LakeReal Salt Lake299614-533
13Minnesota United FCMinnesota United FC2971012-931
14Austin FCAustin FC2971012-1731
15Sporting Kansas CitySporting Kansas City296419-3722