Dijadualkan
League of LegendsSepak mula: 19 Okt 2026, 02:00 PG GMT+8
Karmine Corp

Karmine Corp

VS

MVK Esports

MVK Esports
Ramalan
Menang/Kalah
Karmine Corp menang
81%

Perlawanan penuh

Menang/Kalah

Belum diselesaikan
Karmine Corp menang81%
  • Karmine Corp
    81%
  • MVK Esports
    19%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-18 05:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap peta

Belum diselesaikan
Karmine Corp61%
  • Karmine Corp
    61%
  • MVK Esports
    39%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-18 05:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah peta

Belum diselesaikan
Lebih65%
  • Lebih
    65%
  • Kurang
    35%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-18 05:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
League of Legends
Sepak mula
19 Okt 2026, 02:00 PG GMT+8
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

Karmine CorpKarmine CorpHOME
Prestasi terkini
W
W
L
L
W
W
W
W
W
W
Penilaian Elo1718 +113
MVK EsportsMVK EsportsAWAY
Prestasi terkini
W
L
W
L
W
L
L
W
W
L
Penilaian Elo1470 +90
Rekod pertemuan1 M — 0 M
  • 17 OktKarmine Corp3 – 0MVK Esports

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Karmine Corp1718
MVK Esports1470
Jurang berkesan+249

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.