Dijadualkan
League of LegendsSepak mula: 18 Okt 2026, 02:00 PG GMT+8
MVK Esports

MVK Esports

VS

FURIA

FURIA
Ramalan
Menang/Kalah
FURIA menang
65%

Perlawanan penuh

Menang/Kalah

Belum diselesaikan
FURIA menang65%
  • MVK Esports
    35%
  • FURIA
    65%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 08:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap peta

Belum diselesaikan
FURIA80%
  • MVK Esports
    20%
  • FURIA
    80%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 08:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah peta

Belum diselesaikan
Kurang64%
  • Lebih
    36%
  • Kurang
    64%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 08:57 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
League of Legends
Sepak mula
18 Okt 2026, 02:00 PG GMT+8
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

MVK EsportsMVK EsportsHOME
Prestasi terkini
L
W
L
W
L
L
W
W
L
W
Penilaian Elo1444 +49
FURIAFURIAAWAY
Prestasi terkini
W
L
L
W
W
L
W
W
W
W
Penilaian Elo1551 -36
Rekod pertemuan1 M — 0 M
  • 16 OktMVK Esports3 – 0FURIA

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

MVK Esports1444
FURIA1551
Jurang berkesan-107

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.