Tamat
League of LegendsSepak mula: 16 Okt 2026, 07:00 PG GMT+8
MVK Esports

MVK Esports

3—0

FURIA

FURIA
Ramalan
Menang/Kalah
MVK Esports menang
68%

Perlawanan penuh

Menang/Kalah

Tepat
MVK Esports menang68%
  • MVK Esports
    68%
  • FURIA
    32%

Sebenar 3 - 0

lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 11:14 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap peta

Tersasar
FURIA53%
  • MVK Esports
    47%
  • FURIA
    53%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:43 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah peta

Tepat
Kurang65%
  • Lebih
    35%
  • Kurang
    65%
lol-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 15:43 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
League of Legends
Sepak mula
16 Okt 2026, 07:00 PG GMT+8
Status
Tamat

Maklumat pertembungan

MVK EsportsMVK EsportsHOME
Prestasi terkini
L
L
W
L
L
W
W
L
W
L
Penilaian Elo1444 +49
FURIAFURIAAWAY
Prestasi terkini
W
L
W
W
L
W
W
W
W
W
Penilaian Elo1551 -36

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

MVK Esports1556
FURIA1424
Jurang berkesan+132

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.