Dijadualkan
Ligue 1Sepak mula: 18 Okt 2026, 09:00 PTG GMT+8
Angers

Angers

VS

Marseille

Marseille
Ramalan
Keputusan perlawanan
Marseille menang
51%

Perlawanan penuh

Keputusan perlawanan

Belum diselesaikan
Marseille menang51%
  • Angers
    25%
  • Seri
    24%
  • Marseille
    51%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap

Garis Angers +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Marseille -0.551%
  • Angers
    49%
  • Marseille
    51%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 11:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah

Garis 2.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 2.552%
  • Lebih
    52%
  • Kurang
    48%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 11:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan tuan rumah

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.560%
  • Lebih
    40%
  • Kurang
    60%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 11:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah pasukan pelawat

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Lebih 1.551%
  • Lebih
    51%
  • Kurang
    49%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 11:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah ganjil atau genap

Belum diselesaikan
Ganjil54%
  • Ganjil
    54%
  • Genap
    46%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Peluang berganda

Belum diselesaikan
Angers atau Marseille76%
  • Angers atau seri
    50%
  • Angers atau Marseille
    76%
  • Seri atau Marseille
    74%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Seri pulang modal

Belum diselesaikan
Marseille menang50%
  • Angers
    26%
  • Marseille
    50%
  • Pulang modal
    24%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Julat jumlah gol

Belum diselesaikan
2-3 gol41%
  • 0-1 gol
    21%
  • 2-3 gol
    41%
  • 4-5 gol
    30%
  • 6+ gol
    7%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Kedua-dua pasukan jaring gol

Belum diselesaikan
Ya56%
  • Ya
    56%
  • Tidak
    44%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Skor tepat

Belum diselesaikan
1-110%
  • 1-1
    10%
  • 0-1
    8%
  • 2-1
    8%
  • 1-2
    8%
  • 0-2
    7%
  • 1-0
    7%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasukan pertama jaring gol

Belum diselesaikan
Marseille54%
  • Angers
    40%
  • Marseille
    54%
  • Tiada gol
    6%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Separuh masa pertama

Keputusan separuh masa pertama

Belum diselesaikan
Seri41%
  • Angers
    23%
  • Seri
    41%
  • Marseille
    36%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Handikap separuh masa pertama

Garis Angers +0.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Angers +0.556%
  • Angers
    56%
  • Marseille
    44%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 11:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Jumlah separuh masa pertama

Garis 1.5
Belum diselesaikan
Dalam pengesahan
Kurang 1.558%
  • Lebih
    42%
  • Kurang
    58%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-17 11:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Lain-lain

Separuh masa / masa penuh

Belum diselesaikan
SM pelawat menang / MP pelawat menang30%
  • SM pelawat menang / MP pelawat menang
    30%
  • SM seri / MP pelawat menang
    17%
  • SM tuan rumah menang / MP tuan rumah menang
    14%
  • SM seri / MP seri
    14%
  • SM seri / MP tuan rumah menang
    10%
  • SM tuan rumah menang / MP seri
    5%
ligue1-elo-v1 · Dikunci pada 10-15 21:04 · tidak boleh diubahRekod prestasi pasaran ini

Pasaran maklumat sahaja. Tiada pertaruhan, dagangan, deposit atau jaminan keputusan.

Maklumat perlawanan

Liga
Ligue 1
Sepak mula
18 Okt 2026, 09:00 PTG GMT+8
Tempat
Stade Raymond Kopa
Status
Dijadualkan

Maklumat pertembungan

AngersAngersHOME
Prestasi terkini
L
W
D
L
W
L
Penilaian Elo1496 +16
MarseilleMarseilleAWAY
Prestasi terkini
L
W
L
L
L
L
W
Penilaian Elo1711 -58

Analisis pra-perlawanan

Penilaian kekuatan (Elo)

Angers1496
Kelebihan tuan rumah+70
Marseille1693
Jurang berkesan-127

Model membandingkan Elo tuan rumah + kelebihan tuan rumah − Elo pelawat; semakin besar jurang, semakin cenderung kebarangkalian menang ke arah pasukan itu.

Kedudukan liga

# PasukanPWDLGDPts
1AS MonacoAS Monaco6420+514
2LilleLille6411+513
3Stade RennaisStade Rennais6411+213
4LyonLyon6321+711
5Paris FCParis FC6321+411
6Paris Saint-GermainParis Saint-Germain6321+311
7ToulouseToulouse7232+19
8BrestBrest6222+38
9LorientLorient622208
10NiceNice6222-28
11LensLens6213+17
12StrasbourgStrasbourg6213-17
13AngersAngers6213-37
14MarseilleMarseille6204+16
15Le MansLe Mans7133-56
16AJ AuxerreAJ Auxerre6204-86
17TroyesTroyes6114-94
18Le Havre ACLe Havre AC6024-42